Filtruj terminy

Neurolog Rzeszów

dr n. med. Jerzy Bobek

Rzeszów

Odwiedziłam dr Bobka kilka razy. Mam problem z nogą po operacji, chodzi o to że nie wróciło mi prawidłowe czucie w odcinku od kolana do łydki co powoduje problem z chodzeniem, bieganiem etc. Myślałam, że Pan doktor wytłumaczy mi skąd to się wzięło, dlaczego taki stan trwa tak długo, czy to minie, co powinnam zrobić? Niestety niczego się nie dowiedziałam po tych kilku wizytach. Wizyta zazwyczaj trwała 1 / 2 ...
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Piotr Nowosad

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Najlepszy lekarz ! Nie znałam nigdy tak dobrego i oddanego swojemu zawodowi lekarza ! Bardzo skrupulatnie bada i zawsze poświęca czas pacjentowi. Bardzo uprzejmy. Serdecznie polecam !!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Bury

Podwisłocze 8 A/4
35-310 Rzeszów

Bardzo gorąco mogę polecić. Fachowiec w swojej dziedzinie. Męczyłam się z bólami wiele lat, inni lekarze tylko zmieniali leki, co zniszczyło moją wątrobę i zdrowie. Dr.Bury zlecił wszystkie badania i na ich podstawie określił co mi dolega. Odrzucił wcześniejsze leki i przepisał jedne, które po dwóch dniach przyniosły ulgę w bólu z którym męczyłam się wiele lat. Poprowadził przez cały etap leczenia od podstawowych badań po potrzebną operacje która uwolniła ...

lekarz Mariola Drozd

Rzeszów

Najlepszy neurolog w Rzeszowie.
Ma super podejście do pacjenta. Wszystko świetnie tlumaczy i poświeca każdemu tyle czasu ile potrzeba.
Miła , uprzejma a po tym jak mowi widać że doświadczona i zna się na swoim fachu.
Polecam!!!

Stanisława Wątróbska

Neurolog dziecięcy

Rzeszów

Bardzo polecam Panią Doktor, byłam u niej z córką z podejrzeniem napięcia mięśniowego. Zbadała córkę bardzo dokładnie a zarazem delikatnie. Nie potwierdziła diagnozy, dziecko zdrowe. Dała mi kilka rad na sam koniec. POLECAM

lekarz Elżbieta Płonka-Półtorak

Wojewódzki Szpital Specj.nr 2

Rzeszów

Pani dr pomyliła napięcie mięśni z padaczką. Nie poparła diagnozy badaniami sugerując się poprzednimi. Nie wysłuchała pacjenta na temat objawów. Zapisała leki p.padaczkowe. W gabinecie prywatnym poleciła zgłosić się do przychodni szpitalnej w celu wypisania skierowania na badania. Później stwierdziła, że badania nie są potrzebne i kazała zażywać leki.Po lekach liczne ataki z drętwieniem kończyn i łunami w polu widzenia włącznie.Po jednym z ataków pacjent odwieziony do szpitala w Łańcucie, ...

Krystyna Rusin-Ziemiakowicz

gen. Langiewicza 11
35-085 Rzeszów

Pani doktor jako jednyna po latach wizyt u różnych lekarzy zdiagnozowała moje schorzenie. Bardzo miła , rzeczowa . Dokładnie tłumaczy wszystkie niejasności. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Grzegorz Chomont

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Dzień dobry. Pozdrawiam. Czas poświęcony na uleczenie był bardzo miły. Zabiegi Pana Grzesia są bardzo przyjazne układowi nerwowemu. Po pięciu wizytach byłam już spokojna jak baranek. Rezultat taki jak oczekiwałam. Pozdrawiam. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Julita

lek. med. Elżbieta Tabaczek

WZS ul.Warzywna

Rzeszów

Po wizycie u Pani doktor Tabaczek i po przeprowadzonej rozmowie oraz przeprowadzonym badaniu poczulem sie znacznie lepiej. Polecam

lekarz Grzegorz Kloc

Neurolog

szpital wojewódzki - oddział neurologii i poradnia neurologiczna

Rzeszów

Bardzo zainteresowany dolegliwościami pacjenta, skoncentrowany na pacjencie, bardzo spokojny i cierpliwy w tłumaczeniu procedury leczenia; rozsądny w proponowanym leczeniu; humanista. Bardzo gratuluję profesjonalizmu, ogromnie polecam leczenie u Pana Doktora Kloca

Neurolodzy w Rzeszowie