lekarz Mariola Drozd

Neurolog

3,7
3,9
3,7

Bardzo dobra, miła pani doktor, ma super podejscie do pacjenta i bardzo dobrze tłumaczy choroby i zna nowe metody w medycynie i stara sie tak rozplanowac leczenie aby pacjentom to odpowiadalo . Poświeca pacjetom tyle czasu ile potrzeba. Bylam bardzo zadowolona z wizyty u niej, polecam koniecznie. Jest wspaniałym lekarzem, i nie przejmujcie sie tymi kilkoma komoentarzami ktore ktos napisal - poprostu sie nie zna i tyle ) , a ja mowie wam prawde jest super lekarzem i warto sie do niej udac , zawsze jest gotowa poswiecic kazdemu czas. POLECAM !!!!

Jak na dwie wizyty jestem zadowolona , Pani doktor godna polecenia , ciepłe podejście do pacjenta ,wnikliwie tłumaczy powód choroby i sposób leczenia

Dobry lekarz, dba o swoich podopiecznych. Zawsze przyjmuje na spokojnie, doładnie bada i wypytuje i daje skierowania na badania albo np na zabiegi ( zasze gdy jest potrzeba ). Nigdy nie przyjeła mnie pośpiesznie i "po łebkach" - nawet gdy zdażyło mi się "wcisną" po godzinie wizyt, jako dodatkowy pacjent. Jest miła, kompetentna. Każdemu jest gotowa poświęcic czas. Zapiszcie sie do niej bo warto .POLECAM KONIECZNIE , jest najlepszym lekarzem w rzeszowie :)

Jest bardzo dobra lekarka , zna sie na rzeczy, ma bardzo dobre fachowe podejscie do pacjenta , jest miła uprzejma , dobrze tlumaczy na czym polega choroba , jest gotowa kazdemu poswiecic czas , Polecam , koniecznie , JEST NAJLEPSZYM NEUROLOGIEM W RZESZOWIE :)

jak na pierwszą wizytę i podejście do pacjenta-POLECAM

jak na pierwszą wizytę i podejście do pacjenta-POLECAM

ta Pani wyleczyła mojego wójka z padaczki. polecam!

ta Pani wyleczyła mojego wójka z padaczki. polecam!

Tak, miła pani doktor, ale mało jeszcze wie i dużo musi się nauczyć. Bardzo chciała, ale mnie nie wyleczyła, bo nie potrafiła. Nie zna nowych metod w medycynie takich jak termolezja. Nie polecam.

to bardzo kompetentna lekarka ,grxeczna i piekna

to bardzo kompetentna lekarka ,grxeczna i piekna

Grzeczna jest i uprzejma, ale nic poza tym. Nie tłumaczy choroby. Przynajmniej mnie nic nie tłumaczyła chociaż oczekiwałam tego od niej, bo wczesniej troche o tym poczytałam.Wypisała receptę, wzięła pieniądze a doradziła tak że szkoda mówić. Bardzo się na niej zawiodłam.

ZDECYDOWANIE odradzam! Do choroby podchodzi po macoszemu i obligatoryjnie. Ważniejsze są dla niej pieniądze niż choroba pacjenta! To nie lekarz z powołania, tylko maszynka do zarabiania pieniędzy.