dr n. med. Mirosław Dziki

Neurolog

3,7

Nie polecam. Pan dr nauk medycznych stwierdził, że dysku nie da sie od tak wcisnąć na swoje miejsce. Dal skierowanie na krio i masaż i powiedzial, że nic wiecej nie da sie zrobić w moim przypadku. W wieku 23 lat juz nie mogę chodzić i szukam ratunku u innych specjalistów z prawdziwej zdarzenia. Do dr długie kolejki oczekiwania a na koniec odeslanie z kwitkiem. Nie polecam

Byłam pacjentką po udarze mózgu w szpitalu im Świętej Rodziny Polecam nie tylko Lekarza, który jest kompetentny i empatyczny (co się rzadko zdarza w tym zawodzie) ale w ogóle oddział Neurologii której jest ordynatorem. Można ująć to - oddział życzliwy pacjentowi :-)

bardzo dobry lekarz,znakomity człowiek ,w stosunku do pacjenta rzeczowy moim zdaniem kompetentny a zarazem uśmiechnięty iradosny