Krystyna Rusin-Ziemiakowicz

Neurolog

Najgorszy lekarz, z jakim miałam kontakt. Ma chyba rentgen w oczach, bo po stuknięciu w kolanko stwierdziła, że ona u mnie neurologicznych przyczyn bólu pleców ! nie widzi. Na pytania towarzyszące odpowiedzi zdawkowe. Odesłała z powrotem do lekarza rodzinnego. Sztuka dla sztuki. Serdecznie nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i pieniędzy.

Nie polecam Pani doktor. Bardzo opryskliwa i nieuprzejma. Więcej nie skorzystam z jej usług. Wredna w stosunku do mnie a na koniec odesłała mnie z kwitkiem. Zdecydowanie odradzam!

Pani doktor jako jednyna po latach wizyt u różnych lekarzy zdiagnozowała moje schorzenie. Bardzo miła , rzeczowa . Dokładnie tłumaczy wszystkie niejasności. Polecam w 100%

Nie polecam! Pani doktor pomimo mojego ogromnego bólu odmówiła przyjęcia mnie. Stwierdziła, że ma dużo pacjentów i nie ma czasu ze mną rozmawiać.

Profesjonalista. Bardzo dobry lekarz. Polecam. Uprzejma, miła z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Profesjonalista. Bardzo dobry lekarz. Polecam.
Uprzejma, miła z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Bardzo opryskliwa i niekulturalna osoba. Sprawiająca wrażenie kogoś, kto zupełnie nie wie o czym mówi. Odradzam.

Wspanialy lekarz ,a zarazem czlowiek o wilkiej modrosci zyciowej . Polecam wszystkim chorym neurologicznie. Od wielu lat pomaga chorym ,szkoli mlodych lekarzy. Bezinteresownie oddana choremu. Szczerze polecam .

Wspanialy lekarz ,a zarazem czlowiek o wilkiej modrosci zyciowej .
Polecam wszystkim chorym neurologicznie.
Od wielu lat pomaga chorym ,szkoli mlodych lekarzy.
Bezinteresownie oddana choremu.
Szczerze polecam .

Wysoka cena wizyty, długi czas oczekiwania na wizytę.

Wysoka cena wizyty, długi czas oczekiwania na wizytę.

Bardzo dobry lekarz! Polecam bardzo. Konkretna i uprzejma

Bardzo dobry lekarz! Polecam bardzo. Konkretna i uprzejma

Mimo wizyty prywatnej podejście bardzo rutynowe (delikatnie mówiąc); za każdym razem przepisywała te same leki, mimo żadnego pozytywnego skutku. Po przyjęciu do szpitala "nie zna" pacjenta i niechętnie z nim rozmawia; sprawia wrażenie jakby pacjent nie istniał. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki!