lekarz Piotr Nowosad

Neurolog

Doktor Piotr jest człowiekiem dosyć specyficznym, jednak ogólnie odbieram go jako osobę serdeczną i pomocną, zaangażowaną, a przede wszystkim dobrego specjalistę. Nie wiem na jakiej podstawie ktoś może stwierdzić, że doktor zleca nie potrzebne badania (szczególnie nie mając medycznego wykształcenia) - moja diagnostyka przebiega stopniowo, dopiero po wykluczeniu jednego schorzenia doktor przechodzi do diagnostyki w innym kierunku, sprawdza różne wątki, diagnostyka jest różnicowa i wielokierunkowa, bez zbędnej paniki. Być może pan doktor jest człowiekiem nieco roztargnionym i chaotycznym, a wizyta przebiega dosyć szybko, aczkolwiek trudno mu się dziwić, pacjenci atakują go ze wszystkich stron, każdy chce być przyjęty już i natychmiast, a doktor nikomu nie odmawia pomocy. Niestety doktor jest człowiekiem dosyć małomównym, mało mówi, dużo pisze, choć trudno rozmawiać o chorobie nie mając diagnozy. W mojej opinii stara się nie straszyć pacjentów chorobami, dopóki nie są one potwierdzone odpowiednimi badaniami, być może stąd wynika brak konkretów, szczególnie na wstępnym etapie diagnostyki.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Nie rozumiem negatywnych wpisów, które mówią o zlecaniu niepotrzebnych badań. To chyba dobrze, że lekarz zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować chorobę? W mojej opinii bardzo dobry neurolog z empatycznym podejściem, którego teraz brakuje wśród wielu lekarzy. Zdecydowanie polecam.

Leczył u mnie porażenie nerwu twarzowego (4 stopień w skali House'a i Brackmanna), Byl 3 neurologiem do jakiego trafiłem z tym problemem (pierwszy całkowicie niekompetentny, drugi przestal byc dostepny), zlecił serie dodatkowych badan aby wykluczyć bardziej rzadsze przyczyny wystapienia choroby co w mojej ocenie ma sens. Mily i uprzejmy ale nie próbujcie nawiazac dyskusji gdy coś pisze bo wam przerwie i kaze poczekac do konca papierkowej roboty. Odpowiedzal rzeczowo na kazde moje pytanie. Kolejka do niego byla przy kazdej mojej wizycie (15-40min opoznienia) ale wywołuje po nazwisku. Zawsze mozna zadzwonic na recepcje i spytac ile jest opoznienia do Nowosada aby nie czekac w przychodni. W mojej ocenie to jeden z lepszych neurologow w rzeszowie.

Potwierdzam opinię negatywną AZS, przeżyłam to samo. Jest niegrzeczny i wypiera się własnych słów. Strasznie panikuje, zleca setki badań z których później nie umie korzystać. Niepunktualny. Nadmiernie gadatliwy ale z tego nic nie wynika dla pacjenta. Szkoda czasu odradzam

Doktor Piotr Nowosad dobry człowiek i lekarz. Męczyłam się ze swoją przypadłością 2 lata, różni lekarze, różne diagnozy, dopiero Pan Nowosad mi pomógł. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim.

Lekarz z powołania - dba i martwi się o pacjentów. Zleca dodatkowe badania w celu potwierdzenia diagnozy, zawsze bardzo miły i pomocny. Poświęca tyle czasu ile pacjent naprawdę potrzebuje.

Bardzo miły, uprzejmy lekarz, zleca badania aby wszytko wykluczyć. Martwi się o pacjentów, w każdej chwili można zadzwonić z problemem. Odpowie na każde pytania. gorąco polecam :)

Dr Nowosad to doskonały specjalista. Bardzo życzliwy, miły i sympatyczny. Dzięki niemu rozpoznana została u mnie poważna choroba. Nie lekceważy pacjenta i nie bagatelizuje objawów choroby. Moi znajomi, którzy są jego pacjentami, mają podobne zdanie. Gorąco polecam

Dobry lekarz, w stosunku do pacjenta rzeczowy, poza tym do pacjenta podchodzi indywidualnie i nie szablonowo starając się mu pomóc, przy tym sympatyczny. Dzięki panu doktorowi wykryto u mnie szybko chorobę. Polecam innym z problemami neurologicznymi.

Jestem pacjentką Dr. Nowosada od długiego okresu czasu. Uważam, że Doktor jest doskonałym diagnostą. Pod Jego opieką czuję się bardzo dobrze mając przewlekłą chorobę neurologiczną - boreliozę. Więcej takich lekarzy przyjaznych pacjentom. Dziękuję Panie Doktorze.