lekarz Piotr Nowosad

Neurolog

Leczył u mnie porażenie nerwu twarzowego (4 stopień w skali House'a i Brackmanna), Byl 3 neurologiem do jakiego trafiłem z tym problemem (pierwszy całkowicie niekompetentny, drugi przestal byc dostepny), zlecił serie dodatkowych badan aby wykluczyć bardziej rzadsze przyczyny wystapienia choroby co w mojej ocenie ma sens. Mily i uprzejmy ale nie próbujcie nawiazac dyskusji gdy coś pisze bo wam przerwie i kaze poczekac do konca papierkowej roboty. Odpowiedzal rzeczowo na kazde moje pytanie. Kolejka do niego byla przy kazdej mojej wizycie (15-40min opoznienia) ale wywołuje po nazwisku. Zawsze mozna zadzwonic na recepcje i spytac ile jest opoznienia do Nowosada aby nie czekac w przychodni. W mojej ocenie to jeden z lepszych neurologow w rzeszowie.

Dobry lekarz, w stosunku do pacjenta rzeczowy, poza tym do pacjenta podchodzi indywidualnie i nie szablonowo starając się mu pomóc, przy tym sympatyczny. Dzięki panu doktorowi wykryto u mnie szybko chorobę. Polecam innym z problemami neurologicznymi.

Lekarz bardzo konkretny z profesjonalnym podejściem. Zleca niezbędne badania w celu diagnozy. Do tego bardzo miły i uprzejmy. Z resztą, liczba przyjmowanych pacjentów mówi sama za siebie :)

Dr Nowosad to doskonały specjalista. Bardzo życzliwy, miły i sympatyczny. Dzięki niemu rozpoznana została u mnie poważna choroba. Nie lekceważy pacjenta i nie bagatelizuje objawów choroby. Moi znajomi, którzy są jego pacjentami, mają podobne zdanie. Gorąco polecam

Jestem pacjentką Dr. Nowosada od długiego okresu czasu. Uważam, że Doktor jest doskonałym diagnostą. Pod Jego opieką czuję się bardzo dobrze mając przewlekłą chorobę neurologiczną - boreliozę. Więcej takich lekarzy przyjaznych pacjentom. Dziękuję Panie Doktorze.

Byłem pacjentem pana doktora. Miałem kilka konkretnych badań, podczas pobytu w szpitalu wykonano tylko jedno dodatkowe badanie. Dzięki panu doktorowi szybko rozpoznano chorobę. Trafiłem do okulisty, dziś jestem zdrowy. Polecam

Strasznie panikuje, zleca setki badań z których później nie umie korzystać. Niepunktualny. Nadmiernie gadatliwy ale z tego nic nie wynika dla pacjenta. Szkoda czasu odradzam

Bardzo otwarty lekarz, dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania, dba aby leczenie doprowadzić do końca, wyraża ciągła troskę o pacjenta. Bardzo ujęło mnie, że zleca kompletne badania diagnostyczne, o co ciężko jest się doprosić coniektórych... Czas wizyty w gabinecie jest dość długi ale jak się chce dowiedzieć czegoś o swojej chorobie i leczeniu to musi tak zejść. Zdecydowanie polecam, miła odmiana po innych, którzy "załatwiają" pacjentów bez słowa wytłumaczenia i tylko zmieniają recepty.

Szybka , trafna diagnostyka poparta badaniami i poświęconym czasem , co w dzisiejszej dobie jest niestety rzadkością. Jestem jego pacjentką od niedawna , ale mam bardzo dobre zdanie , polecam.

Lekarz ten zleca setki niwpotrzebnych badań, których nie umie zinterpretować. Diagnostykę ceduje na innych. Nadmierną troską pokrywa brak kompetencji. Nie polecam.