lekarz Piotr Nowosad

Neurolog

dr Piotr Nowosad jest empatycznym, profesjonalnym lekarzem. Jego diagnozy sposób leczenia znajdują potwierdzenie w dalszym leczeniu u innych specjalistów. Jeżeli jest potrzeba kieruje na badania obrazowe , laboratoryjne do szpitali. Dla mnie jest bardzo ważne ,że nie ucieka od problemu jeżeli jest to trudny przypadek walczy o pacjenta.Przyjmuje zresztą jako konsultant szpitalny i w poradni -warto

Pełny profesjonalizm, miły, uprzejmy, poświęca dużo czasu dla pacjenta, zleca badana, aby postawić prawidłową diagnozę, indywidualne podejście do klienta, Więcej takich lekarzy, a bylibyśmy zdrowi

Więcej takich lekarzy, a bylibyśmy zdrowi

Najbardziej niepunktualny lekarz na NFZ. Może fachowiec, ale pacjenci nie przychodzą na wizytę bo chcą ale muszą. Bardzo źle oceniam punktualność przyjęć lekarzy jeśli chodzi wizyty na NFZ. Czy NFZ nie sprawdza punktualność przyjęć lekarzy? Przecież to pacjenci finansują ten bajzel.

Najlepszy lekarz ! Nie znałam nigdy tak dobrego i oddanego swojemu zawodowi lekarza ! Bardzo skrupulatnie bada i zawsze poświęca czas pacjentowi. Bardzo uprzejmy. Serdecznie polecam !!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Nie rozumiem negatywnych wpisów, które mówią o zlecaniu niepotrzebnych badań. To chyba dobrze, że lekarz zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować chorobę? W mojej opinii bardzo dobry neurolog z empatycznym podejściem, którego teraz brakuje wśród wielu lekarzy. Zdecydowanie polecam.

Potwierdzam opinię negatywną AZS, przeżyłam to samo. Jest niegrzeczny i wypiera się własnych słów. Strasznie panikuje, zleca setki badań z których później nie umie korzystać. Niepunktualny. Nadmiernie gadatliwy ale z tego nic nie wynika dla pacjenta. Szkoda czasu odradzam

Doktor Piotr Nowosad dobry człowiek i lekarz. Męczyłam się ze swoją przypadłością 2 lata, różni lekarze, różne diagnozy, dopiero Pan Nowosad mi pomógł. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim.

Lekarz z powołania - dba i martwi się o pacjentów. Zleca dodatkowe badania w celu potwierdzenia diagnozy, zawsze bardzo miły i pomocny. Poświęca tyle czasu ile pacjent naprawdę potrzebuje.

P.dr spóźnia się ponad godzinę (3 x byłam i 3x się tak spóźnił i za każdym razem przepraszal) dodam że miał być na 8 ,w szpitalu nie pracuje, więc nieatety po prostu nie szanuje pacjenta. Później nadrabia czas, nie słucha, a w czasie wizyty odbiera prywatne telefony. Rozmowy trwają większą część wizyty. Skutek jest taki że nawet recepty są złe wypisane...

Bardzo miły, uprzejmy lekarz, zleca badania aby wszytko wykluczyć. Martwi się o pacjentów, w każdej chwili można zadzwonić z problemem. Odpowie na każde pytania. gorąco polecam :)