lekarz Elżbieta Wawrzynek

Na początku tego roku poddalam się korekcji ust u doktor Elżbiety. I od tego czasu ciesze siezupelnie inną twarzą. Usta miałam zniekształcone, z bardzo wąską górną wargą. Po zabiegu moja twarz wygląda o wiele delikatniej i wreszcie nie wyglądam jakbym była cał czas zła czy smutna. W grudniu wybieram się na wampirzy liftin, bo mam problem z uczuleniami na inne preparaty. Koleżanka robiła to w sierpniu i efekt zapiera dech w piersiach.

Polecam Panią doktor Elżbietę z całego serca. To lekarz z powolania i z wielką wiedzą. Miałam okazję poznać ją jako pacjentka ponad dwa lata temu i od tego czasu plecam wszytsk. Doradziła i przeprowadziła u mnie zabieg, który po wielu latach zliwkidowal paskudną bliznę na twarzy. Świetny fachowiec, który potrafi pomoc! Każdej pani, ktora chce coś u siebie zmienić na lepsze gorąco polecam!!!!

A ja jestem wierną fanką kwasu hialuronowego! To jest cudowny specydik. U Pani Doktor Elzbiety Wawrzynek miałam robioną korekcję ust. Zdecydowałam się na delikatne powiększenie warg- w końcu nie wyglądam jakbym była zla i zaciskała usta. Różnica jest bardzo naturalna i pięknie pasuje do mojej twarzy. Az milo się teraz w lustrze przeglądać.

Jestem klientką Medkorn od ponad roku. Zaczełam od botoksu, a mam na koncie już mezoterapię dłoni i pierwszy zabieg depilacji laserowej. Czuję się tam bardzo dobrze, panie potrafią wysłuchać i wytłumaczyć jaki zabieg i jak będzie przeprowadzany. Daje max punktów.

Pani dr jest doskonale wtajemniczona w zabiegi med. estetycznej. Podczas zabiegu czuję sie pewnie wiem, że pani dr ma odpowiednie umiejętności i wiedzę. Byłam już na 3 spotkaniach. rRaz na mezoterapii ponad rok temu, 2 razy na kwasie hialuronowym na twarz i w korekcie ust. bardzo dobre i naturalne efekty.