Lekarze Świętochłowice

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam
Opinia dodana przez: kate

dr n. med. Grzegorz Pojda

Okulista

41-605 Świętochłowice

Jestem tuż po wizycie u doktora i przyznam, że żałuję, że nie przeczytałam powyższych opinii.
Jeśli chodzi o wiedzę, to wiem, że ją ma. Został mi polecony przez innego, zaufanego specjalistę.
Badanie przeprowadzone dokładnie, wieloetapowo.
Nie leczę dzieci "państwowo" więc wiem, ile kosztuje wizyta u specjalisty. Ta wizyta należała do jednej z najtańszych. Mówię to z pełną wiedzą w temacie.
Pan doktor ma jednak choleryczny charakter, jest gburem i ...
Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

41-605 Świętochłowice

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

dr n. med. Franciszek Woźniak

Pediatra

Bukowa 120
41-600 Świętochłowice

Na moje nieszczęście i mojego 9 miesięcznego syna miałam okazję poznać ordynatora Woźniaka i byłam świadkiem nieprzyjemnego incydentu na oddziale jak to doktor mówiąc brzydko olal 3 letniego chłopca który to przez 3 dni się męczył z bólem brzucha ze nie umiał aż chodzić matka prosiła o pomoc chłopczyk dostawał tylko leki przeciwgoronczkowe i kropluwke po 3 dniach ordynator przyszedł po wielu wezwania matki i ludzi którzy to widzieli co ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Marek Dróżdż

Chirurg ogólny

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38
41-608 Świętochłowice

Tą drogą pragnę przekazać wyrazy wielkiego uznania dla ogromnej wiedzy i umiejętności Pana Doktora. W swoim życiu miałam możliwość zetknięcia się z lekarzami różnych specjalności i dokonać oceny zarówno ich fachowości jak i podejścia do chorego człowieka.Szacunek i ciepło okazane choremu człowiekowi sprawia,że Pana doktora obdarza się zaufaniem i pozwala na prowadzenie w chorobie.Przykro jest czytać opinie szkalujące Pana doktora bo wyrządza się mu ogromną krzywdę. Mogę tylko powtórzyć za ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Ewelina Hanslik-Makioła

Pediatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej

41-600 Świętochłowice

Takich lekarzy pediatrów ze świecą szukać. Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i ma super podejście do dzieci.
Naprawdę lekarz z powołania i godny polecenia!!
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Bogumił Bukowski

Katowicka 11
Świętochłowice

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże, wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, opisuje swoje czynności podczas badań albo zabiegów, jest miły i uprzejmy. Owszem niekiedy rzuci jakimś żartem/sucharem, ale nie wydaje mi się, żeby to było coś złego... więc drogie Panie nie przesadzajcie.

Dzisiaj dla przykładu zakładał mi implant hormonalny na przedramieniu i uważam, że podszedł do tego bardzo profesjonalnie z tego też względu, że jestem wrażliwa na ...
Opinia dodana przez: Dominika

Janusz Kozina

Urolog

ulica H. Sawickiej 7/6
41-605 Świętochłowice

Wspaniały człowiek .Nie będę się rozpisywać ale po tylu wizytach u różnych urologów w Częstochowie przeżyłem lekki szok !!! Zostałem profesjonalnie przebadany , wysłuchany i czułem że nareszcie ktoś się zajmie moją chorobą . Dziękuję panu Dr.Kozinie
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Jerzy Derkacz

Ortopeda, Traumatolog

41-605 Świętochłowice

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobrego fachowca. Widać, że Pan Jerzy to osoba podchodząca z empatia do pacjentów co w dzisiejszych czasach jest niespotykane. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

Beata Ignasiak

Alergolog, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice

Super Lekarka!! To jedna z najlepszych specjalistów 100% fachowości w tym co robi i takich Lekarzy jest Bardzo mało.
Opinia dodana przez: Jerzy