dr n. med. Emil Staszków

2,4
2,2
1,9

Arogancki, zapatrzony w siebie bufon. Zrobienie go ordynatorem to był gigantyczny błąd. Nie lubią go koledzy lekarze, nie cierpią go pacjenci.

Niestety nie rozumiem dlaczego tacy okropni ludzie zostają lekarzami? Dr jest człowiekiem bardzo niemiłym, aroganckim i pacejntów traktuje jak śmieci. Na szczęście trafiając na jego odddział uniknęłam operowania mnie przez niego samego bo nie chciałabym się znaleść w jegorękach.Pociężkim wypadku trafiłam do szpitala i pan dr "zajął się" moją okropnie złamaną ręką. Stwierdził że złamanie jest beznadziejne i sobie poszedł zostawiając mnie bez żadnej informacji. Ten człowiek nie nadaje sie do leczenia ludzi więc jeśli możecie to omijajcie go szerokim łukiem :(((

Przybyłem do poradni przed godz. 9 rano, zarejestrowałem się oraz osobiście zaniosłem kartę do pokoju poradni. Jak mu powiedziałem grzecznie, że przysłali mnie z SOR to on powiedział, że tu to on mówi, a ja słucham. Totalna arogancja i lekceważenie pacjenta. Ostatecznie kazał czekać. W ciągu dnia z pokoju było tylko słychać jego krzyki, jaki to on nie jest cudowny, że przyjmuje po 100 pacjentów - łaskawca. Po godzinie 18 kiedy wychodził z gabinetu z rękoma pełnymi "kolorowych torebek" zapytałem czy mnie przyjmie... a on, czy jestem zarejestrowany, skoro nie ma mojej karty. Moja karta zaginęła i jej nie odzyskałem.
I radzę uważać co się mówi, bo jak przy nim przeklnąłem to powiedział, że to nagrywa... podsumowując: DNO.
Zdecydowanie odradzam.

Arogancja, bezczelność, opryskliwość to jego towarzysze. Nie polecam, chyba, że ktoś lubi być poniżanym

Pan doktor nie słucha pacjenta , nie da dojść do głosu, jest arogancki, nie podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego. Nie polecam .

Witam! Doktora Emila Staszków znam 30 lat, poznałam Go jako mała dziewczynka - uratował moje nogi, życie mojemu tacie i pomógł wielu znajomym i rodzinie. Jest lekarzem, o którym mówi się, że ma rtg w oczach.Nigdy nie odmówił pomocy, zawsze cierpliwie tłumaczy o co chodzi i co się będzie działo z pacjentem, na czym polega dany zabieg np lub jakie są konsekwencje danego leczenia lub braku jego zastosowania.Jest życzliwy, ludzki i zawsze z uprzejmością traktuje ludzi. Pozdrawiam

Witam!

Jest arogancki i stawia złe diagnozy,uważa się za boga ,a nie jest nim

Jest arogancki i stawia złe diagnozy,uważa się za boga ,a nie jest nim

Uważam ,że Pan doktor jest znakomitym specjalistą w swoim zawodzie. kilka lat temu operował moją córkę i efekty są rewelacyjne.