Stomatolog godny polecenia. Chodzę na wizyty z moim synem. Super podejście, profesjonalizm, polecam.

Wspaniała Pani Doktor:) Każda wizyta to czysta przyjemność. Moje dzieci ją uwielbiają.. Jest bardzo profesjonalna, a przy tym miła i cierpliwa. Polecam!

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor ! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Wciąż poszukujesz "Protetyk stomatologiczny Reda"?

Multi Dent
Spokojna 26A/5