Stomatolog Reda

Protetyk, Stomatolog

Multi Dent
Spokojna 26A/5
84-240 Reda

Adresik i tel. do poprawki. Dr. Różański przyjmuje w Brodnicy, na Kamionce, tel. 782 143 789

Opinia dodana przez: Piotr
Stomatolog Reda lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

RTG, Chirurg stomatolog

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
84-240 Reda

Stomatolog godny polecenia. Chodzę na wizyty z moim synem. Super podejście, profesjonalizm, polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Prywatny Gabinet Stomatologiczny

84-240 Reda

Po wizytach w wielu gabinetach dentystycznych moje problemy zdecydowanie rozwiązała Pani Doktor Monika Kozlowska , fantastyczna pomoc, skuteczne działania oraz wysoka kultura osobista. Aż trudno uwierzyć ze są jeszcze tacy ludzie- lekarze.

Opinia dodana przez: Henryka

Beata Kościuk

Ortodonta, Stomatolog

Gabinet lekarski

84-240 Reda

Doktor jest naprawde dobrym ortodonta o duzej wiedzy i doswiadczeniu w swojej dziedzinie. Okres oczekiwania jest dlugi,ale warto. Godna zaufania Doktor. Polecam

Opinia dodana przez: Kasia

Indywidualna Praktyka Lekarska
Cypriana Kamila Norwida 47
84-240 Reda

Bardzo Miła, uprzejma, delikatna , nic nie bolało ;D tylko polecać panią dentystkę .

Opinia dodana przez: A.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
Fenikowskiego 16c/60
84-240 Reda

Polecam, swietny stomatolog, zarowno ja jak i cala moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni z kazdej wizyty. Naprawde polecam

Kazimierska 42
84-240 Reda

Podoba mi się nastawienie pani doktor: leczymy ile się da, na kanałowe przyjdzie jeszcze czas.

...I mimo że przyjmuje prywatnie, nie ma wygórowanych cen.

Naprawdę godna polecenia 😀

...I mimo że przyjmuje prywatnie, nie ma wygórowanych cen.

Naprawdę godna polecenia 😀

Opinia dodana przez: Marta RUMIA

Młyńska 5E/52
84-240 Reda

Chodze do niej od lat, i jestem bardzo zadowolony. Jedyny dentysta którego sie nie boje :)

Norwida 20 lok. 32
84-240 Reda

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna.
Ponadto Pani doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna, zna się na zdjęciach rtg - ktoś niżej napisał, że nie umie czytać, totalna bzdura.
Uważam, że drugiego takiego dentysty nigdzie się nie znajdzie, ...

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna.
Uważam, że drugiego takiego dentysty nigdzie się nie znajdzie, na dodatek baardzo niskiego ceny przy wysokiej jakości wykonanych usług.
Bardzo polecam.
Jedynym minusem jest fakt, iż Pani doktor rzadko odbiera telefony, ale z drugiej strony ma tyle pacjentów, że się nie wyrabia - o czymś to świadczy.

Opinia dodana przez: Magdalena

ul. Jana Brzechwy 1C/1
84-240 Reda

Szczerze radzę unikać tej pani stomatolog.Jest miła owszem, ale zdecydowanie ma mało doświadczenia i ma dendencję do podejmowania błędnych i pochopnych decyzji ,bez konsultowania się z osobami z nią współpracującymi. Lekarz powinien przede wszystkim leczyć nawet "trudne" zęby, a ta pani najchętniej je usuwa albo łamie.

Opinia dodana przez: JAGODA