dr n. med. Emilia Gąsiorowska

Polecam Panią Dr. Emilię jest profesjonalistką w swoim fachu. Byłam w szpitalu na zabiegu laparoskopowym usunięcia macicy, miałam pełne zaufanie do Niej bo czułam że naprawdę mam do czynienia ze Specjalistką przez duże S. Polecam, gdy byśmy mieli takich lekarzy to było by super. Dziewczyny nie ma co się bać wszystko było OK, szpital na Polnej w Poznaniu przy Pani doktor Gąsiorowskiej wydaje się że jest naprawdę na wysokim poziomie.

Bardzo konkretna,fachowa i przyjazna lekarka.Konsultacja na najwyższym poziomie. Pani doktor jest lekarzem profesjonalnym o wspaniałym podejściu do pacjenta. Udziela wyjaśnień na każde zadane pytanie. Jestem pacjentką Pani doktor i w najbliższym czasie nie mam zamiaru tego zmieniać, miły nastrój w gabinecie fachowe badanie, efektem było skierowanie do szpitala, jestem po operacji i chcę bardzo Pani doktor podziękować, jest specjalistą godnym polecenia.

Pani doktor jest lekarzem profesjonalnym o wspaniałym podejściu do pacjenta.
czasie nie mam zamiaru tego zmieniać, miły nastrój w gabinecie fachowe badanie,
podziękować, jest specjalistą godnym polecenia.

Zdecydowanie najlepsza ! Uśmiechnięta i przede wszystkim dokładna ,odpowie jasno na wszystkie pytania,naprawdę z całego serca polecam !!!

Polecam , Pani doktor bardzo miła , uśmiechnięta a przy tym bardzo rzeczowa , profesjonalna z dużą cierpliwością do pacjenta .

Super najlepsza pani doktor do jakiej chodziłam zawsze uśmiechnięta dobrze wszystko wytłumaczy badanie przeprowadza bardzo dokładnie jeżeli jest coś nie tak to od razu kieruje do siebie do szpitala na oddział

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety