lekarz Emilia Kabzińska

Świetny lekarz, cierpliwy. Pani doktor dokładnie tłumaczy co będzie robiła, w swoim działaniu jest bardzo delikatna. Gorąco polecam.

Świetny lekarz, 100% profesjonalizmu. Pani Doktor jest niezwykle zaangażowana w pracę, troszczy się o swoich pacjentów jak o bliskie osoby. Do tego jest bardzo delikatna, tłumaczy co robi, u niej na fotelu nie sposób się bać. Mam pełne zaufanie do wiedzy Pani Doktor, umiała pomóc w sytuacjach gdy inni dentyści rozkladali ręce. Gorąco ją wszystkim polecam!

Do dr Kabzińskiej chodzę od. ok 15 lat. Teraz mam 20 i wciąż lubię te wizyty. Przesympatyczna, cierpliwa kobieta, rzetelna, poleciłam ją wielu moim znajomym, którzy również są zadowoleni z efektów jej ciężkiej pracy.

Z Panią dr znamy się już długo, i mocno się na pracowała przy mojej osobie... To kompetentny stomatolog ale przede wszystkim dusza człowiek. Mogę polecić za cierpliwość, rzetelność, poczucie humoru (które pomaga;), elastyczność i prawdziwą chęć pomocy, czasami w trudnych, nagłych sytuacjach, no ale też motywację pacjenta do dbania o własne zęby ;) Wracam - tak- zawsze, z mężem, dzieckiem, itd. Gorąco polecam wszystkim którzy się boją czy są zrażeni doświadczeniami a z drugiej strony oczekują rzetelnej pomocy. W ogóle przy samej wizycie w gabinecie czuć tę otwartość i serdeczność, ...

Wracam - tak- zawsze, z mężem, dzieckiem, itd. Gorąco polecam wszystkim którzy się boją czy są zrażeni doświadczeniami a z drugiej strony oczekują rzetelnej pomocy. W ogóle przy samej wizycie w gabinecie czuć tę otwartość i serdeczność, co myślę również zasługa personelu.

Do Pani Emilli pierwszy raz przyszłam w wieku 8 lat na kanałowe leczenie "jedynki". Po wielu latach (dziś już mam 23) wróciłam pod jej opiekę. Pani Emilia jest bardzo delikatna, miła, chodzi do niej cała moja rodzina. Ja, jak do tej pory byłam tylko na usunięciu kamienia - zabieg przebiegał bezboleśnie, nie był niekomfortowy. Zaplanowaną ma wizytę na leczenie próchnicy w jednym zębie, a w przyszłości planuję poważniejszy zabieg - wybielanie zębów martwych. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Bardzo rzetelny lekarz o ogromnych kompetencjach i kompleksowym podejściu do skomplikowanych problemów stomatologicznych starannie wyjaśniający proponowane metody leczenia i protetyki. Ponadto bardzo delikatnie wykonuje wszystkie działania stomatologiczne. Polecam z pełną odpowiedzialnością

Wspaniała Stomatolog. Bardzo dokładna. Sympatyczn dla pacjenta. Nie naciąga na niepotrzebne leczenie (z czym zetknęłam się u innego lekarza!). Bardzo gorąco polecam.

Rewelacyjny stomatolog. Uprzejmość, tłumaczenie choroby i leczenia, dokładność, ilość poświęconego czasu - wszystko na jak najwyższym poziomie. Do tego (a raczej przede wszystkim)świetnie leczy zęby.

super babka podejscie jak do malego dziecka najwiekszy wyplosz przestaje sie bac

Świetny stomatolog. Delikatna, miła, sympatyczna. Wyrwała mi dwa paskudne korzenie, których od lat bałam się usunąć po poprzednich nieprzyjemnych wizytach u innego lekarza. Nawet nie poczułam jak wyrywała. Ponadto ma podejście do dzieci. Mój syn sam domaga się wizyt. Polecam.