lekarz Emilia Luchowska

Laryngolog

Nie polecam tej szamanki!!!! Jest tania i tylko tyle. Powinna już dawno zakończyć swoją praktykę. Fakt przyjęła mnie i moje dziecko w niedziele i od razu przekuła jej uszka. Dziecko od tamtej pory ma problemy ze słuchem. Skończy się pewnie jakimś aparatem słuchowym. Sama powinna sobie przekłuć uszy może by była lepszym lekarzem. NIE POLECAM!!!!!

bardzo dobra lekarka ,która leczy skutecznie

bardzo dobra lekarka ,która leczy skutecznie

BARDZO DOBRA LEKARKA FAKT FAKTEM JUŻ MA SWOJE LATA I MIMO UPŁYWU LAT I SPRAWNOŚCI JUŻ DWA RAZY WYLECZYŁA MOJEGO SYNKA.TAKICH LEKARZY JUŻ NIEMA A SZKODA...BO W GLIWICACH CIĘŻKO TRAFIĆ NA DOBREGO LARYNGOLOGA...NIESTETY A PANI LUCHOWSKA JEST TYM JEDYNYM DOBRYM...

Leczyła mnie i kogoś z rodziny, pomogła bardzo. W dodatku za na prawdę sensowne pieniądze, a nie zdziera że trzeba pół miesiąca robić na wizytę. Obecnie to już rzadkość taki lekarz. W dodatku powiedziała że jak by coś bolało to można choćby w środku nocy przyjechać.

Moze i dobra z p. Luchowskiej byla kiedys specjalistka ale na Boga, wszystko sie kiedys konczy. Pani ewidentnie powinna juz zakonczyc kariere w trosce o swoich pacjentow. Ja bylem 1 raz, uklula mnie w glowe 3 razy zanim trafila do ucha z ta swoja strzykawa do plukania. Z dzieckiem nigdy bym tam nie poszedl. Nie wyleczyla, nie wziela tez duzo ale przez swoje niedomagania narobila dodatkowego bolu.

Najlepsza lekarka w rejonie Gliwic. Prowadzi mnie od urodzenia, czyli 25 lat.

Najlepsza lekarka w rejonie Gliwic. Prowadzi mnie od urodzenia, czyli 25 lat.

Bardzo dobra pani doktor . Niema drugiej takiej...

Bardzo dobra pani doktor .
Niema drugiej takiej...

Doskonały fachowiec i da się odczuć że z powołania, a takich lekarzy po prostu nie ma. Polecam z zamkniętymi oczyma. A. Dirycz

Polecam z zamkniętymi oczyma.
A. Dirycz

Pierwsze wrażenie może lekko przestraszyć - gabinet nietypowy: ciemny, ponury; Starsza Pani - lekarz dość sympatyczna i co ważne daje proste, a istotne porady np. podaje sposób wydmuchiwania nosa by nie krawawił przy katarze przewlekłym. I wizyta prywatna jest na kieszeń "studenta" czy "emeryta".

I wizyta prywatna jest na kieszeń "studenta" czy "emeryta".

Ponury gabinet, a w nim starsza pani, jednak doskonała specjalistka.

Ponury gabinet, a w nim starsza pani, jednak doskonała specjalistka.