Endokrynolog Dziecięcy W Okolicach Ostrów Lubelski

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Cudowna osoba pełna życzliwości, cierpliwości i empatii. A przy tym kompetentna i bardzo wnikliwa. Po wielu latach tułaczki i trafiania na koszmarnych lekarzy wreszcie wiem, co mi dolega i jestem - sądząc po wynikach - prawidłowo leczona.

Opinia dodana przez: Klara

Dzięciecy Szpital Kliniczny (DSK) w Lublinie
Lublin, ul. Chodźki 2
20-093 Lublin

Pani doktor Skowronek leczy moją córkę z powodu niedoczynności tarczycy od urodzenia. Zawsze interesuje się rozwojem dziecka, zbiera jego rysunki, dokładnie bada w gabinecie. Mała lubi te wizyty ( chociaż trzeba długo czekać w DSK). Córka dobrze uczy się w szkole chociaż na początku bałam się, że będzie upośledzona.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Ewa Walkowska-Stelmańska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

polecam, leczę się sama u P. Doktor i jestem zadowolona, godna zaufania, cierpliwa, miła, chcę zapisać też moje dziecko na wizytę, myślę, że nam pomoże

Opinia dodana przez: beata

dr T Jaklinska

Endokrynolog dziecięcy

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Niestety zgadzm się z przedmówcami. W naszym przypadku spotkanie z panią doktor to TOTALNA PORAŻKA. Zwodziła nas przez 2 lata, a w końcu przyparta do muru stwierdziła, że jest jest za późno na jakiekolwiek działania. Wcześniej nie chciała podjąć diagnostyki mimo, że dziecko było na 3 centylu i pod jej "opieką" z niego wypadło. Generalnie mierzyła tylko dziecko normalną miarką z wagą (!!!) i zaglądała do majtek. Dla pewnego endokrynologa z W-wy nie było jednak za późno dziecko podrosło jeszcze kilka cm. Dopiero u tego lekarza zobaczyłam jak powinna wyglądać wizyta u endokrynologa.
Ciekawi mnie tylko czy takie jest podejście wszystkich lekarzy w DSK, bo wyposażenie gabinetu budzi zdumienie, czy trafilismy paskudnie.