Lekarze Endokrynolog

Internista, Endokrynolog

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały przyjaciel i wspaniały lekarz moich dwóch córek - teraz już bardzo dorosłych! Oby jeszcze długo ordynował!
Opinia dodana przez: Andrzej Konstantynowicz

lekarz Urszula Wyrwas-Bełz

Laboratorium Medyczne "LABMED"
11 Listopada 3E/2
32-600 Oświęcim

Świetna endokrynolog, niesamowita wiedza, nie sprzed 20 lat, ale widać, że wie co się wokół dzieje i jakie są najnowsze odkrycia w jej dziedzinie. Niestety odnoszę wrażenie, że prywatnie zależy jej tylko na pieniądzach...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Przemysław Kutrzyk

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Przemysław Kutrzyk
ul. Kozubka 8
Dąbrowa Górnicza

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia. Leczy kompleksowo, nie tylko w wąskiej dziedzinie czego innym lekarzom często brakuje.

lekarz Maria Piotrowska

Endokrynolog, Pediatra

Prażmowskiego 33a/gab. nr 213
26-600 Radom

Wspaniała lekarka z powołania. Leczy mnie od dziecka. Zawsze zaangażowana, empatyczna. Każdy pacjent jest dla niej ważny. Dociekliwa, ma kompleksowe podejście. Zawsze stawia trafna diagnozę i dobiera właściwe leczenie. Trudno się dostać na wizytę, ale warto próbować.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maria Adamrczuk-Janczyszyn

Przychodnia Lekarska CHUMED Centrum Medycyny Pracy
Al. Tysiąclecia 10 ab
59-700 Bolesławiec

Bardzo miła,rzetelna - nic tylko gorąco polecać ! Leczę się u Pani doktor rok. Moje TSH zostało wyrównane ja czuję sie dobrze.Bardzo dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Celina, Celina

dr n. med. Anna Jodkowska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Bardzo mila pani doktor człowiek czuje się pacjentem a nie petentem zabierającym czas jestem zbudowana ze jeszcze są tacy lekarze można śmiało polecić wizytę u pani doktor
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Zbigniew Paprocki

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Limanowskiego 80 lok. 7
26-600 Radom

lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.

lekarz Krzysztof Błaut

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Polecila mi go dziewczyna ktora mnie rehabilitowala na kregoslup :) skorzystalam i teraz jestem zadowolona. Wczesniej przerobilam kilku endo w trojmiescie ktorzy tylko dawali leki i popadalam z niedoczynnosci w nadczynnosc. Dopiero Doktor Blaut zbadal przeciwciala i wyszlo Hashimoto. Teraz dobral odpowiednie dawki i jest o niebie lepiej.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Katarzyna Kochman

Szpital Św. Michała Archanioła
Ignacego Paderewskiego 5
37-100 Łańcut

Polecam bardzo - przez około 5 lat tułałam się po różnych specjalistach endokrynologach, ale to pani doktor postawiła już na pierwszej wizycie wstępną diagnozę a wyniki badań tylko to wszystko potwierdziły. Nastąpiła zmiana leków na inne i wszystko idzie w końcu w dobrym kierunku. Wredni pacjenci narzekają że w dniu wizyty trzeba długo czekać na swoją kolejkę(przeciąga się o3-5 godzin) ale do dobrego specjalisty warto swoje odczekać. Polecam!!!!!!!!! 👍
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Agata Czarnywojtek gabinet
os. Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

dr Małgorzata Pulter-Krawczyk

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Metody leczenia i dobór leków ,zostały wysoko ocenione przez lekarzy I Katedry i Kliniki Akademii Medycznej w Warszawie ul. Banacha 1a.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Niestety ten człowiek leci już tylko na dobrej opinii i już chyba czas dać sobie spokój z tym zawodem zanim kolejnej osobie odbierze on głos, tak jak mojej mamie po operacji tarczycy uszkodził struny głosowe i tak o to jednego dnia mama mówiła normalnie a po operacji cisza, tylko szept. Do błędu trzeba się przyznać i ponieść konsekwencje !
Opinia dodana przez: Piotr

lek. med. Wiesław Filipkowski

Endokrynolog, Ginekolog

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
82-300 Elbląg

Bardzo dobry specjalista, dzięki niemu nasz maluszek urodził się zdrowy. Jestem mu bardzo wdzięczna. Ciąża była zagrożona, dzięki niemu wszystko skończyło się dobrze. Od tego czasu chodzę do doktora na kontrole. Bardzo miły i profesjonalnie podchodzi do pacjentek. Gabinet jest otwarty nawet teraz, w czasie pandemii. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Róża

Sylwia Pietrzyk

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
02-495 Warszawa

Aniol nie lekarz, pani doktor leczyla mnie kilka lat .Dzieki uniknelam operacji tarczycy.P.doktor zalecila leczenie jodem,do dzis mam hormony tarczycy w normie a minelo od tamtej pory ok.8-miu lat.Dziekuje
Opinia dodana przez: elzbieta

dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Gabinet
Cieszkowskiego 7
93-424 Łódź

Pan Doktor jest bystry i ma wiedze. Robi USG i biopsje co obecnie niewielu robi. Ma także laser do zmian skórnych w gabinecie. To poza tym przemiły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Paulina Godlewska

CM LIM, Centrum Onkologii
Warszawa

ufam Pani doktor i wszystkim potrzebującym zaufanego wsparcie polecam
Opinia dodana przez: Szymon

dr n. med. Dorota Pach

Wiatra 97
31-031 Kraków

Znakomita lekarka. Wysokiej klasy specjalistka, bardzo dokładnie tłumaczy wyniki badań i zasady leczenia. Pani profesor wyprowadziła mnie z ciężkiej choroby.

dr hab. n. med. Robert Krysiak

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

nie mam pojęcia skąd biorą się te pozytywne opinie na temat tego lekarza - mi nie pomógł, a wręcz podczas każdej wizyty u tego lekarza byłam traktowana na zasadzie - byle szybko odbębnić wizytę, skasować pacjenta i do widzenia(cena wizyty to 150 zl + 50 zl USG) odnoszę wrażenie, że pan doktor nie analizuje wyników ft3 i ft4, opiera się głównie na wartości TSH, na bardzo wysokie przeciwciała p.tarczycowe zalecił ...

Artur Wachowiak

Endokrynolog, Ginekolog

Alldent
Kościuszki 1D
Nowa Sól

Do doktora Wachowiaka trafiłam mając prawie 18 lat. Miałam ogromne problemy z miesiączkowaniem. Zadecydował wtedy, że nie będzie młodego organizmu faszerował lekami, za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Tak mnie zmotywował, że pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć! Pamiętam jego dumę jak co miesiąc wracałam i miałam -5 kilo na wadze, miesiączki wróciły, problemy ze skórą minęły. Teraz nie jestem już nastolatką, nadal jestem młoda, ale mam troszkę ...