Babice

Wolny termin: 26 Cze o 08:30. Sprawdź inny.
Audiolog Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. Jeżeli wybieracie lekarza aby was wyleczył, idźcie do dobrego tak jak pani doktor Baczyńska i wyposażonego w nowoczesne środki do diagnozy tak ja u pani doktor w Babicach.

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 26 Cze o 11:00. Sprawdź inny.

dr Andrzej Brudnicki

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 26 Cze o 11:30. Sprawdź inny.
Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg szczękowo twarzowy

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Profesjonalista godny naśladowania. Dobre podejście do dziecka jak i dorosłego - wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Polecam

Wolny termin: 26 Cze o 12:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

USG ginekologiczne, Ginekolog

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych przez Panią Agnieszkę gorąco polecam ja skorzystałam już trzeci raz i jestem zadowolona robiłam czoło oczy nici PDO i usta. Małgorzata z Warszawy.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Ortodonta Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Ortodonta, Stomatolog

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula
Wolny termin: 26 Cze o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Szkiłłądź

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Conrada 15

jedyny lekarz który podjął się operacji żylaków i wykonał ją profesjonalnie, nadmieniam iż w klinice chirurgii naczyń i transplantacji w Białymstoku profesorowie od dyplomów nie chcieli operować, a może nie potrafili.

Wolny termin: 26 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena
Wolny termin: 26 Cze o 16:30. Sprawdź inny.
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Chirurg dziecięcy, Medycyna estetyczna

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wolny termin: 26 Cze o 16:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wolny termin: 26 Cze o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Agnieszka Adamowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny