Endokrynolog Bielsko-Biała

Tomasz Gołąb

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Usługi Medyczne "clinica Medica"s.c.-Klimczak-Gołąb L. Gołąb T.

43-300 Bielsko-Biała

Cudowny,ciepły człowiek,lekarz z powołania.Jeśli czegoś nie rozumiesz,wytłumaczy,a nawet narysuje :)
Wizyty u niego,to czysta przyjemność. Dla mnie to wzór,z którego powinni brać przykład inni lekarze.Pacjentów zawsze wita uśmiechem,umie słuchać,co ma się mu do przekazania,i stawia trafne diagnozy.Polecam z czystym sumieniem,to najsympatyczniejszy lekarz jakiego spotkałam dotychczas na swojej drodze !!!Pozdrawiam Agata S.Bielsko-Biała

Opinia dodana przez: Agata

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Jestem super zadowolona z wizyty, pełen profesjonalizm ze strony Pani doktor. Bardzo dobry, rzeczowy kontakt, kompleksowa diagnoza i informacje na temat choroby. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: kasia

lekarz Urszula Olearczyk-Nycz

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Barlickiego 11/1
Bielsko-Biała

Beznadziejny Lekarz tylko jak płacisz stóweczki to jest miła i wszyscy myślą ze jest ok itp. Ilekroć byłem w poczekalni z żona widziałem jak beaproblemowo nowe osoby od zaraz jeśli było pilne się dostawały koszt 100 zł .Beznadziejna opieka lepsza na NFZ oferuja ona ci daje tylko termin i to wszystko żona miała gronkowca na badaniach wyszło ona powiedziała że wszystko ok w szpitalu przy porodzie lekarz się zapytał dlaczego z takimi wynikami nie trafiła do szpitala jak wspominałem do kogo chodziliśmy tylko na siebie popatrzeli nas siebie i szeptali i głową kiwali czyli było coś nie tak .Nyczowa mówi że na NFZ się jej nie opłaca znam dziewczynę co z powodu błędu nyczowej straciła dziecko przed porodem nyczowa zbagatelizowała długom pępowinę którą zauważyła na usg tylko tyle powiedział że będzie wszystko ok i nawet nie zlecając dodatkowej wizyty badań nawet skierowania do szpitala zostawiła ją samą sobie miesiąc do porodu jak poszła po miesiacu w dniu tzw porodu na badania okazało się że straciła dziecko nyczow powiedziała że jest zła na siebie >jak ktoś miał problemy z powodu błędu lekarskiego lub zaniedbań tej Ginekolog proszę o kontakt na e-mail jacksparrow-1945@o2.pl

Opinia dodana przez: Ojciec

Bielsko-Biała

Nie polecam. Na wejsciu do gabinetu Pani doktor podniesionym glosem miala do mnie pretensje ze mu juz dosc, ze jest zmęczona, ile ona ma pacjentów i ze pracuje za marne pieniądze. I wogole uslyszalam......a po co tu Pani wogole przyszla.....(mam chorobe immunologiczna powodujaca niedoczynność tarczycy,jestem na lakach, leczylam sie dwa lata prywatnie i poszlam na fundusz). Uslyszalam również ze ona nie.ma ochoty nabijać sobie kalendarza pacjentami i mam przyjść najwcześniej za pol roku a po recepty na leki to do lekarza rodzinnego. I wogole to ona sie spieszy do Katowic do drugiej pracy.....w poradni pisze ze przyjmuje do 14, a kilka minut po 13 juz wychodziła z krzywa miną.......tragedia. Nie polecam nikomu. Kilka razy zwracalam jej uwage ze ma na mnie nie podnosic glosu i nie winic za ilość pacjentów.

Opinia dodana przez: kinia

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)
43-300 Bielsko-Biała

Dobry lekarz, interesuje się zdrowiem pacjenta. Gdy nikt nie chciał mnie przyjąć, a potrzebne było to na już tylko ona się zgodziła i dobrze poprowadziła moje leczenie.

dr n. med. Yvonne Giesner

USG ginekologiczne, Ginekolog

Ferti-Med

43-300 Bielsko-Biała

Nie rozumiem poprzednich opinii. Zdecydowanie polecam Panią Doktor i klinikę. Być może nie przesiaduje z każdym pacjentem tyle ile by tego chciał ale rzeczowo podchodzi do sprawy i wszystko tłumaczy prostym językiem. Nawet zdarzyły nam się rysunki :) Mam świadomość ile par ma problemy i nie raz widziałam ile osób czekało na wizytę. Nic więc dziwnego.

Nie jest nastawiona wyłącznie na in vitro! Całe leczenie zaczyna się od kompleksowych badań a następnie ustalane są metody jakie będą najskuteczniejsze. My nie korzystaliśmy z in vitro i udało się za pierwszym razem ale postawiliśmy wszystko na jedna kartę i ryzykowaliśmy już nie ciążą bliźniaczą a mnogą. Opłaciło się! Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami po latach starań!. Spotkałam się też z opinią, iż jest drogo. Nie zgodzę się również i z tym! Jeśli zliczyłoby się te wszystkie wizyty u pseudo lekarzy, koszty leków, podróży, terapii i zdrowia wychodzi o wiele taniej. A prawda jest taka, że szczęście i radość jaką daje MALUSZEK jest BEZCENNE!

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Jestem byłym pacjentem pani Blicharz - Dorniak , nie napiszę słowa ,, pani doktor '' bo ta pani nie zasługuje na to słowo i nie jest wiarygodnym lekarzem . Jej zdaniem mam się leczyć psychiatrycznie , uważała mnie za idiotę i wypisała mnie do domu w fatalnym stanie .
Nie polecam leczenia się u tej pani bo ona w ogóle nie ma pojęcia o leczeniu i diagnozowaniu .

Trafiłem na jej oddział do Katowic gdzie ta pani pracuje , z takim olewaniem pacjenta nigdy się nie spotkałem .
Dobrze że są inni lekarze i inne szpitale .

Przychodnia Euro-Med Straconka
Górska 133