Endokrynolog W Okolicach Brzeg Dolny

Alicja Filus

Endokrynolog, Internista

CM Medycyna Rodzinna (grupa Lux Med)

Wrocław

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)

Opinia dodana przez: magdalena

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

Pani doktor Anna doprowadziłam mnie do porządku. Do tego nowoczesny gabinet w Medixie. Naprawdę polecam.

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Polecam , bo wiem jak trudno znaleźć kompetentnego lekarza który zna się na przypadłościach endokrynologicznych a atmosfera i podejscie do pacjenta jest niepowtarzalne. Polecam serdecznie !!!

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Pani Doktor na wszelkie pytania odpowiada konkretnie i zdecydowanie. Mam nadzieję, że ustalony plan leczenia przyniesie rezultaty. Serdecznie zachęcam do wizyt u Niej.

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

USG, Endokrynolog

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Ma dobre podejście do człowieka. Tłumaczy chorobę + metodę leczenia.Badzo miły i kompetentny.

Legnica

Wspaniały lekarz i przemiła kobieta. Wdzięczna pacjętka

Wspaniały lekarz i przemiła kobieta. Wdzięczna pacjętka

dr n. med. Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Złotoryja

Zachęcona dobrymi opiniami była u doktora Gawrysia i doktor Kiełczewskiej ale nie pomogli mi co do cukrzycy i otyłości i co do PCO. Dopiero pani doktor Żak Teresa pomogła zrzucić wagę i wyregulować miesiączki. PCO już nie mam . Cukrzyca też minęła. Naprawdę polecam doktor Żak.

Opinia dodana przez: Ewka

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Bardzo dobry endokrynolog, z cudownym wyczuciem i poczuciem humoru. Bardzo się cieszę, że trafiłąm z córką na panią doktor Wikierę. Ogromna wiedza i szacunek do pacjenta- to charakteryzuje Panią Beatę.

Opinia dodana przez: Gosia