Endokrynolog Busko-Zdrój

pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

NIGDY WIĘCEJ! Byłam na pierwszej wizycie (prywatnie) u Pani doktor z kompletem badań na tarczycę oraz z USG tarczycy które wskazywało na początek choroby haschimoto. Pani doktor zrobiła mi jeszcze raz USG tarczycy które potwierdziło to samo co USG które już miałam zrobione i mimo to kazała ponownie zrobić badania tarczycowe wskazując konkretne prywatne laboratorium ponieważ wg Pani doktor to w którym robiłam rzekomo robi błędnie badania zawyżając wyniki (nadmieniam że za badania tarczycowe zapłaciłam 96 zł i kolejne badania wiązały się z kolejnym wydatkiem). A na koniec stwierdziła że jeśli nie planuję dziecka to trzeba poczekać aż choroba się rozwinie (szkoda że nie dodała "i zostanę jej stałym klientem"). NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: NOWA

ul. Adama Mickiewicza 14a