Lekarze Endokrynolog

Pare lat wstecz dr Baranska zdiagnozowała u mnie nowotwór tarczycy. Z dużym spokojem i ogromna wiedza tłumaczyła każdy etap , który kolejno będzie następował. Po operacji Dr ustabilizowała mi hormony i cyklicznie Je monitoruje.Niezwykle przemiłe wizyty łącza się z kompetencja Lekarza. Bardzo dziekuje marta K.
Opinia dodana przez: Marta k.

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja Bladosz

dr n. med. Dariusz Kajdaniuk

Przychodnia Lekarska ARNIKA
Mikulczycka 15
41-800 Zabrze

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

dr Beata Babińska-Olejniczak

Endokrynolog, Pediatra

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Pani doktor jest moim lekarzem od lat i zawsze wyczuwam u niej mnóstwo empatii i serdeczności. Uważam, ze jest rzeczowa i profesjonalna. Doskonale stawia diagnozy i skutecznie leczy. Przy każdej wizycie uświadamiam sobie, że dokonałam słusznego wyboru, ponieważ oprócz ukierunkowanego leczenia otrzymuję od niej zawsze cenne porady na temat stylu życia i dietetyki. Dlatego właśnie nie zamieniłabym jej na nikogo innego w tej profesji ! Co więcej cennik w gabinecie ...
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Endokrynolog
                                       prof. dr hab. Krystyna Widecka

prof. dr hab. Krystyna Widecka

Endokrynolog, Hipertensjolog

Baltica Spa/Pazim
Plac Rodła 8
Szczecin

Jestem pacjentką Pani prof. od 26 lat. Pani profesor jest wspaniałym, miłym i o dużej wiedzy lekarzem . Ustawiła moje nadciśnienie z którym miałam duże problemy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marianna

dr n. med. Edyta Gurgul

Endokrynolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...
Opinia dodana przez: ef

Anna Błachowicz

Warszawa

Takich lekarzy jak dr Błachowicz cenię najbardziej. Trafiłam do niej z tarczycą i wiem, że trafiłam dobrze. Przeprowadziła bardzo szczegółówym wywiad, przy każdej wizycie była konkretna i rzetelna. W taki sposób powinien postępować każdy specjalista. Mariola Nowak
Opinia dodana przez: linka

lekarz Anna Babińska

Gabinety przy Kowalskiej
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Pani Lekarz bardzo miła. Wysłała mnie na dodatkowe badania, dopiero wtedy zapisała leki. Niestety przyjmuje w przychodni na niskim poziomie o nazwie endomed, ta przychodnie odradzam.

lekarz Małgorzata Gajko-Metera

Warszawska 11/13 (All-Medi)
05-400 Otwock

Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek była tak poważnie i wnikliwie potraktowana przez lekarza i to w dodatku podczas wizyty refundowanej przez NFZ. Pani doktor leczy moją córkę - mam do niej pełne zaufanie. To niezwykle zaanagżowana osoba. LEKARZ przez wielkie "L".

dr n. med. Michał Słomian

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Rzeczowy i kompetent lekarz, do tego bardzo uprzejmy. Przepisał mi odpowiednie leki. Jestem zadowolona z wizyty i zaleceń.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Bożena Najmiec-Byrska

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Pani doktor:) Podczas wizyty dokładnie zostałam zbadana, wytłumaczono mi co i jak, bez zatrzeżeń.
Opinia dodana przez: Paulina

Franciszek Kokot

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mieleckiego
40-027 Katowice

W 1988 roku jako 15 letni chłopak chorowałem na nerki, pan profesor uratował mi życie za co chciałem gorąco podziękować, obecnie mam 45 lat i od tamtego czasu nie miałem żadnych problemów z nerkami. pozdrawiam
Opinia dodana przez: tomasz

lek. med. Aneta Piotrowska

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi
Kosynierów Gdyńskich 61
Łódź

Chciałam jeszcze dodać do komentarza Pani Doktor to anioł. Bardzo mi Pan Doktor brakuje, nie wiem czy już Pani wyzdrowiała, cały czas czekam na Panią Doktor....Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrowia...Bardzo mi brakuje tego wsparcia którego otrzymałam od Pan Doktor, mam nadzieję że Pani wróci do nas. Z poważaniem Szewc Jadwiga...

Tomasz Gołąb

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Usługi Medyczne "clinica Medica"s.c.-Klimczak-Gołąb L. Gołąb T.
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły, profesjonalny, kompetentny lekarz. Podpisuje się pod nim rękoma i nogami!! Przywraca nadzieje w ludzi i w lekarzy. Pozdrawiam i polecam wszystkim! Lepszego specjalisty nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Anna Hajdukiewicz

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Roman Krupinski

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Niezwykły lekarz, wybitny chirurg, niesamowity człowiek - trudno mi wyrazić wdzięczność za jego pracę, fachowość, wsparcie na każdym kroku, profesjonalizm i serdeczność, które pozwoliły całej mojej rodzinie przetrwać bardzo ciężkie chwile. To człowiek, który dzięki swoim umiejętnościom i olbrzymiemu doświadczeniu potrafi dokonać cudów i uratować życie w bardzo trudnych sytuacjach. Okazuje choremu niesamowitą troskę, nawet wtedy, gdy ten po operacji zostaje przeniesiony na zupełnie inny oddział - odwiedza, czuwa, dopytuje ...

lekarz Anna Bołtowicz

Endokrynolog, Pediatra

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Pani Bołtowicz posiada bardzo profesjonalne podejście, jest przy tym uprzejma i wyrozumiała. Co ważne - można zrobić badanie krwi zarówno na miejscu z rana przed wizytą jak i w miejscu zamieszkania. U pani doktor najbardziej cenię sobie kulturę osobistą i etykę pracy

lekarz Jacek Jędra

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED Edyta Jacek Paulina Jędra Spółka Cywilna
Słoneczna 7 A
05-090 Raszyn

Wspaniały lekarz, najlepszy u jakiego byłam. Zawsze świetnie wydawał diagnozy, podchodzi do sprawy leczniczo a nie doraźnie - wyleczył mi powracajace grzybice i od lat mam spokój. Szkoda, że nie pracuje w żadnym szpitalu położniczym bo prowadziłabym u Niego moje dwie ciąże. Niezwykle uprzejmy, zwykłe profilaktyczne wizyty trawają około 40-60 min. Rozmowa, rzeczowość, nie ma tematów tabu. POLECAM !

lekarz Barbara Michalik

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Damian Łabuziński

Szpital CKD
Pomorska 251
92-213

Szczerze polecam doktora Łabuzińskiego! Zawsze wysłucha, znajdzie czas, cierpliwie wytłumaczy. Jest bardzo dociekliwy i dopóki nie wystawi trafnej diagnozy nie odpuści. Do tego jest bardzo sympatyczny, empatyczny i ciepły. Gorąco polecam. Rzetelność, wiedza i profesjonalizm w każdym calu.
Opinia dodana przez: Justyna