Endokrynolog Częstochowa

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

uratował mi życie ... wiozac mnie do Zabrza na operację krwiaka mózgu... no co mogę więcej... byłem nieprzytomny a opinie pisze jak jestem przytomny i któryś raz korzystam z pomocy pana dr. na S.O.R...

Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Zofia Stokłosa-Brzezin

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANACEUM" Z.Z. Brzezin
św. Rocha 161
42-202 Częstochowa

Świetny, profesjonalny lekarz. Prowadziła moje ciąże i zawsze była pomocna. Polecam wszystkim jej opiekę medyczną.

Częstochowa

Byliśmy u Pani Doktor 2 razy w Częstochowie. Była bardzo uprzejma, dziecko zbadała bez pośpiechu bardzo dokładnie. Wszystko wyjaśniła b.dokładnie, ponieważ potrzebne są kolejne badania dostaliśmy skierowanie do szpitala. Polecamy tego lekarza

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Mam 18 lat, w maju tego roku 19. Internista po wielu badaniach stwierdził, że mogę mieć niedoczynność dostałam skierowanie do endo, jednak czeka się wiadomo ile. Ojciec zabrał mnie prywatnie do Doktor Franusiak. Co prawda raz przełożyła na tydzień później, dla nas lepiej bo dogodniejsza pora. Żeby wejść czekałam 15min. Spędziłam w gabinecie 20min jak nie więcej. Przeprowadziła wywiad (jedynie nie dopytała o chorobę u mojej rodziny), następnie zbadała moje serce, sprawdziła węzły (powiększone były), tarczyce, następnie spytała czy kiedykolwiek miałam robione USG, jako, że nie miałam postanowiła mi zrobić. Na prawym płacie wyszły dwie zmiany, jedna mniejsza 3/5mm, druga większa nie wiem ile dokładnie, ponieważ stwierdziła, że być może to zwykłe "naczynie". Dla pewności co to dokładnie jest i czy/jak szybko rośnie powiedziała, zebym przyszła za 2-3 miesiące. Wszystko mi ładnie wyjaśniła, zleciła euthyrox 25 na moje początki niedoczynności. Widać było, że chcę mnie ponownie zobaczyć w tak małym odstępie czasowym, bo coś ją na tym USG zmartwiło. Dowiedziałam się co chciałam i będąc szczerym jej indywidualne podejście bylo całkowicie lepsze niż to które otrzymałam w szpitalu na parkitce, gdzie bez żadnego usg spędziłam niecałe 5min po 2godzinach czekania. POLECAM

Opinia dodana przez: Klaudia

al. Wolności 22
Częstochowa

Dobry i zyczliwy lekarz. Wyleczył mnie z nadczynności tarczycy.
Godny zaufania i polecenia

Dobry i zyczliwy lekarz. Wyleczył mnie z nadczynności tarczycy.
Godny zaufania i polecenia

lekarz Krzysztof Jarzębski

Endokrynolog, Internista

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Byłam jeden raz na wizycie u doktora.W poczekalni pani bardzo chwaliła sobie pana doktora .Jak na razie nie mogę powiedzieć nic złego,ponieważ wysłuchał mnie dość uważnie ,zrobił USG i zobaczymy jakie przyniesie skutki leczenie.

ul. Waszyngtona 24/15
42-217 Częstochowa

Przychodnia Lekarska "Medicom Bis"
Pużaka 5
42-224 Częstochowa