Endokrynolog

Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

Endokrynolog Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Opinia dodana przez: daria
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; nie bałam się że Pan doktor odbierze moje "stwierdzenia i pomysły" jako podważanie jego kompetencji - była to raczej rozmowa jak z równym kompanem :) . Wszystko co przyniosłam do wglądu zostało przez doktora skserowane i wnikliwie przejrzane. Bardzo cenię sobie takie zainteresowanie. Po zleceniu odpowiednich badań dostałam dodatkowo kartkę ze wskazówkami do nich, żeby po wyjściu z gabinetu mieć możliwość poukładania sobie w głowie co i kiedy powinnam zrobić.Była to moja pierwsza wizyta u doktora, ale na pewno nie ostatnia - jeśli będę potrzebować konsultacji . Wierzę, że następna będzie równie profesjonalna :) Tacy specjaliści potrafią dać nadzieję na zmianę obrazu polskiego lekarza - jako przemądrzałego buca, który chce tylko napchać swój portfel. Dlatego poprzez tą opinię chciałam podziękować Panu za danie tej nadziei :). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Katarzyna Śrut

Opinia dodana przez: Katarzyna Śrut
Endokrynolog Pruszcz Gdański dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Norbert Gaweł

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

wizyta już od 100

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Endokrynolog Warszawa lek. med. Ewa  Kaszuba Wojtachnio

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 130

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Pan doktor to nie tylko świetny lekarz, ale i wspaniały człowiek. Mam problem z tarczycą, dzięki nie mu nie musiałam biegać po przychodniach i lekarzach. Zajął się mną profesjonalnie i z ogromną życzliwością, na dodatek nie kryje jeśli np. terapia była w pewnym momencie dość uciążliwa. Dziękuję i polecam!
Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Endokrynolog Łódź dr n. med. Włodzimierz Koptas

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego

Opinia dodana przez: Marcin