Endokrynolog Grudziądz

Internista, Endokrynolog

Poradnie Specjalistyczne
Roty Grudziądzkiej 6
86-300 Grudziądz

Spokojne podejście do pacjenta. Wyraźne zalecenia. Wszystko bez pośpiechu i bez zbędnego przyciągania.

Opinia dodana przez: Monika

roty grudziadzkie

Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.

Gabinet lekarski

86-300 Grudziądz

Jestem zaskoczona,ze Pan Gross ma taká liczbé negatywnych opinii.Jak dla mnie super lekarz.Jako człowiek jest bardzo pogodny,zabawny,wyluzowany ,,swojski¨.Jako lekarz bardzo konkretny,słucha pacjenta i bardzo cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.Diagnoza postawiona od razu poprawnie.Zachécał do robienia badan kontrolnych,dał wskazówki na przyszłosc i zostawił mnie z dobrá nadziejá na przyszłosc:-)) Dziékuje i polecam

Opinia dodana przez: aneta

Zespół Poradni Specjalistycznych