Endokrynolog W Okolicach Kamienna Góra

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Pani Doktor na wszelkie pytania odpowiada konkretnie i zdecydowanie. Mam nadzieję, że ustalony plan leczenia przyniesie rezultaty. Serdecznie zachęcam do wizyt u Niej.

Legnica

Wspaniały lekarz i przemiła kobieta. Wdzięczna pacjętka

Wspaniały lekarz i przemiła kobieta. Wdzięczna pacjętka

dr n. med. Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Złotoryja

Zachęcona dobrymi opiniami była u doktora Gawrysia i doktor Kiełczewskiej ale nie pomogli mi co do cukrzycy i otyłości i co do PCO. Dopiero pani doktor Żak Teresa pomogła zrzucić wagę i wyregulować miesiączki. PCO już nie mam . Cukrzyca też minęła. Naprawdę polecam doktor Żak.

Opinia dodana przez: Ewka

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Bardzo dobry endokrynolog, z cudownym wyczuciem i poczuciem humoru. Bardzo się cieszę, że trafiłąm z córką na panią doktor Wikierę. Ogromna wiedza i szacunek do pacjenta- to charakteryzuje Panią Beatę.

Opinia dodana przez: Gosia

Przychodnia w Jaśkowicach
Jaśkowice legnickie 37
59-221 Legnica

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.

Opinia dodana przez: Sylwia

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Bardzo rzetelny i godny polecenia lekarz! jedyny,do którego mam 100% zaufanie, kompetentny,uratował mi życie,bo tylko Jego diagnoza była trafna,nie odsyła pacjenta tylko stara się pomóc i zaradzić.

Opinia dodana przez: Aneta

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

przyjmuje w szpitalu w Legnicy, 76 72 11 727 8;00-13;00 (rejestracja)-ciężko się dodzwonić......... wizyta z badaniem 100zł ale trzeba doliczyć sobie też później wszystkie badania, które też kosztują

dr n. med. Szymczyk Andrzej

Anestezjolog, Endokrynolog

Aleja Wyzwolenia 12/1
Wałbrzych

Doktor wzbudza zaufanie, jest konkretny i zawsze opanowany, co w przypadku ginekologa jest dla mnie bardzo ważne. Prowadził moją ciąże, która na poczatku była zagrozona i bardzo mu dziękuję bo wszystko się udało i dzis jestem mamą slicznej i zdrowej córeczki!Zawsze odpowiadał na wszystkie nasze pytania (a chodziliśmy na wizyty razem z mężem). W gabinecie dyskretna atmosfera czego nie mozna powiedzieć o wizytach w przychodniach zdrowia.

lekarz Włodzimierz Wiciak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Mochnackiego 3 (Cieplice)
58-560 Jelenia Góra

Pan doktor jest specyficzny ze swojego nastroju (rubaszny) i nastawiony na ginekologię a nie.. endokrynologię. Udające się tam Panie z pewnością będą przebadane ginekologicznie. Koszt wizyty nie jest wysoki, Pan doktor ma wiedzę, jednak jest ona oparta na latach 80.-90.,a współczesna medycyna idzie do przodu. Nie mam zastrzeżeń do jego praktyki, jednak dla mnie okazał się za mało delikatny i nastraszył mnie niepotrzebnie, stawiając diagnozę troszkę przesadnie.

Opinia dodana przez: Kasia

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Pani opinia mnie zdumiewa, niczego takiego nie doznałam od pierwszej do ostatniej wizyty. Jestem zadowolona.