Endokrynolog Krapkowice

Krapkowice

mam 63 lat.od 20 lat jestem na rencie,więc mam kontakt z lekarzami.Ta Pani jest jedną z niewielu,która miała dla mnie czas.U dr Florczak leczę się od dwóch lat, ZAWSZE miała dla mnie czas i cierpliwość

Opinia dodana przez: krycha krysia_izworska

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Zdecydowanie polecam:)Pani doktor zawsze jest miła i sympatyczna. Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że nie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, a efektem tego są wizyty, które trwają minimum 30 minut i dłużej. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź Chodzę do tego lekarza już od wielu lat i z pewnością każdemu bym poleciła:)

Endokrynolodzy w mieście Krapkowice