Endokrynolog Libiąż

Gabinet endokrynologiczny, internistyczny
Piłsudskiego 14
32-590 Libiąż

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę.
Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia

Opinia dodana przez: Paulina

"MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZYCHODNIA NR 1
ulica 9 Maja 2
32-590 Libiąż

Prostak i cham. Nie dość, że nie pamięta rozmowy z wizyty kilka dni wcześniej (USG tak samo nie wydane pacjentowi), to jeszcze ma czelność wyrzucić z gabinetu. Nie odpowiada na pytania, nie chce nawet SPRÓBOWAĆ wysłuchać, ignoruje wyniki badań.
OMIJAĆ Z DALEKA, i tak nie będzie zainteresowany pomocą. Zbyt duże ego, za mały rozum.

Opinia dodana przez: Sylweriusz

Endokrynolodzy w mieście Libiąż