Endokrynolog W Okolicach Międzyrzec Podlaski

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Dobry lekarz, interesuje się zdrowiem pacjenta, kompetentny, kulturalny taki jaki powinien być prawdziwy lekarz. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Malwina

EVMED ŁUKÓW UL.A.STRUGA 11 TEL 257980088 , PANMED SIEDLCE UL.BŁONIE 8 TEL.256447070
Struga 9
21-400 Łuków

Pan Doktor bardzo dobrze mnie zdiagnozował, jego leki były trafione co odzwierciedlone jest w wynikach badań. Jestem bardzo zadowolony , polecam kompetencje Doktora. Długość wizyty jest zależna od sytuacji, jak trzeba tłumaczyć to mam wytłumaczone, jak wizyta kontrolna to bez zbędnego lania wody. Zachwycony jestem tym, że można wyniki badań skonsultować przez telefon.

Opinia dodana przez: Marcin
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Dariusz Rapa

dr n. med. Dariusz Rapa

Seksuolog, Endokrynolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

świetny fachowiec dzięki niemu żyje moje dziecko

świetny fachowiec dzięki niemu żyje moje dziecko

Siedlce

Wspaniały lekarz. Posiada szerokie kompetencje, na bieżąco je doskonali, widzi pacjenta całościowo a nie tylko przez pryzmat określonej choroby. Jest dociekliwy, nie bagatelizuje problemów chorego.W leczeniu wykorzystuje wiedzę wielopłaszczyznowo. Jest niezwykły.Zasługuje na wyróżnienie i miedzynarodową karierę - w dobrym tego słowa znaczeniu.

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera w słowach to drobne dygresje rozjaśniły mi pobyt wszpitalu i rozbiły atmosferę powagi zwykle tak częsta w szpitalach. Jeśli ktoś czuje się przez takie rzeczy obrażony to najwyraźniej nie ma ani poczucia humoru, ani dystansu do siebie. Moja ocena to same piątki bo na piątkę się mną ten lekarz zaopiekował.

Opinia dodana przez: E

lekarz Mieczysław Orzeł

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

pomagał mi w ciąży z tarczycą i jestem zadowolona, udzielał informacji, lecz ogólnie nie jest zbyt rozgadany. skupia sie na pacjencie

Opinia dodana przez: kasia

lekarz Teresa Waszczuk

Endokrynolog, Internista

Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna, Poradnia endokrynologiczna
Przemysława 7
07-100 Węgrów

Doktor Waszczuk, za każdą wizytą ogląda się chociaż 20 zł, w przeciwnym razie nie chce wypisywać recept, stwierdzając że jestem zdrowy.
Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Opinia dodana przez: Wacław

pl. Wolności 9
21-200 Parczew

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce