Endokrynolog Nowa Sól

lekarz Anna Hałabura

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Nowa Sól

Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca
Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)

Opinia dodana przez: Karolina

Artur Wachowiak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Alldent
Kościuszki 1D
Nowa Sól

Do doktora Wachowiaka trafiłam mając prawie 18 lat. Miałam ogromne problemy z miesiączkowaniem. Zadecydował wtedy, że nie będzie młodego organizmu faszerował lekami, za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Tak mnie zmotywował, że pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć! Pamiętam jego dumę jak co miesiąc wracałam i miałam -5 kilo na wadze, miesiączki wróciły, problemy ze skórą minęły. Teraz nie jestem już nastolatką, nadal jestem młoda, ale mam troszkę inne problemy, jestem już bezsilna i mam zamiar do niego wrócić, wiem, że on mi pomoże i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jest bardzo miły, uprzejmy, potrafi odwrócić sytuację tak, że kobieta nie zwraca uwagi na to, że jest u ginekologa. Mój pierwszy raz na fotelu ginekologicznym był bez stresu, pomagał mi wejść i zejść z fotela. Życzę każdemu takiego zaufania do lekarza i oparcia. Polecam!

Nowa Sól

Pan doktor to cudowny, kompetentny lekarz. Bardzo uprzejmy, miły. Leczy kompleksowo. Proszę mu zaufać, a naprawdę wyleczy. Miałam bardzo trudny i rzadki przypadek choroby, w tej chwili nie biorę żadnych leków i czuję się bardzo dobrze. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Maria

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest fakt, że strasznie długo się czeka na wizytę - ale jak lekarz jest dobry to i ma dużo pacjentów i pozajmowane terminy.

lekarz Leszek Pietz

Internista, Endokrynolog