Endokrynolog W Okolicach Nowe Brzesko

Wolny termin: jutro o 15:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 28 Cze o 14:30. Sprawdź inny.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Gabinet Endokrynologiczny
ŁUŻYCKA 42/49

Problemy z hormonami miałam prawie od zawsze, endokrynologów bez liku - każdy z nich mówił coś innego do dr Obiorek trafiłam przypadkiem - nikt mi jej nie zachwalał - czuję się bardzo dobrze - wszystkie hormony są unormowane dzięki dobrej diagnozie i doborze leków przez dr Obiorek.

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Doktor Pękalski wykonywał u mnie USG brzucha. Wiele już razy przechodziłam takie badanie, ale po raz pierwszy tak DOKŁADNIE wykonywane. Dosłownie milimetr po milimetrze, co w związku z tym trwało dłużej niż rutyna jaką odstawiają inni śmigając szybko i śmiem twierdzić "po łebkach" gdyż w tak szybkim tempie trudno przyjrzeć się dokładnie narządom.
Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Opinia dodana przez: Magdalena

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Kraków

Bardzo profesjonalny lekarz kompleksowo podchodzący do problemów zdrowotnych

Bardzo profesjonalny lekarz kompleksowo podchodzący do problemów zdrowotnych

pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za okazaną cierpliwość i pomoc. Od kilku lat cierpiałam na niezdiagnozowaną przez nikogo (mimo,że odwiedzałam różnych specjalistów) niedoczynność tarczycy. Pan Doktor Ignacak nie zbagatelizował mojego problemu ze złym samopoczuciem i nadwagą ale podszedł poważnie do mojego problemu. Okazało się,że moje schorzenie nie tylko ma wpływ na moje samopoczucie ale także na wagę! Po włączeniu hormonu stopniowo powróciła chęć do życia i zaczęłam chudnąć. Jestem ogromnie wdzięczna!

Opinia dodana przez: Marta

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

pani doktor godna polecenia. traktuje pacjenta jak czlowieka ,wyjasnia tajniki choroby i tlumaczy tak ze pacjent rozumie. niejeden lekarz powinien tego sie nauczyc.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,polecam

Opinia dodana przez: Marian