Endokrynolog W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

cudowny - myślący przyjaciel brzdąców. kazda strapiona i czesto pozostawiona samej sobie matka/ babcia/ chorego dziecka wie/ bedzie widziala co za tym stwierdzeniem idzie.

Opinia dodana przez: Mama/babcia

lekarz Zbigniew Paprocki

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Limanowskiego 80 lok. 7
26-600 Radom

lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.

lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.

Prażmowskiego 33a/gab. nr 213
26-600 Radom

Niesamowicie kompetentna pani endokrynolog. Nigdy nie zignorowała żadnego mojego zapytania czy obawy-wszystko zawsze wytłumaczy, odpowiednio pokieruje niczego niebagatelizując. To ona pomogła mi w diagnozie chorej tarczycy zlecił szybkie badania i... zawroty głowy, bóle gardła jak ręką odjoł. Dzięki pani doktor moja córka uzyskała właściwą pomoc w podobnym problemie, a właściwie najpierw ona a potem ja, jako ta którą przekazała jej kłopoty z tarczycą. Żaden lekarz wcześniej nie zajął się nami nawet na wielu wizytach tak dobrze jak pani Piotrowska na pierwszej wizycie! Szczerze polecam☺

Poradnia Endokrynologiczna ul. Tochtermana 1, Poradnia Endokrynologiczna Polikliniki w Radomiu, ul. Orląt Lwowskich 5

Radom

Bardzo dobry, kompetenty lekarz, przepisuje leki tylko jesli jest to konieczne. Najpierw bada potem leczy. Chodzę do niego od sierpnia na NFZ. W każdej pracy przysługuje przerwa i to nic dziwnego, że Pan dr też ją ma, zwłaszcza, że przyjmuje na Tochtermana pół dnia a drugą połowę dnia na Orląt Lwowskich. Problemem jest zbyt mała ilość lekarzy specialistycznych.

Radom

Cudowna i ciepła osoba. Lecze sie u pani doktor od 3 lat i niezmiennie mam do niej ogromne zaufanie. Ogromna wiedza i doswiadczenie. z calego serca polecam, leczy nie tylko moja tarczyce, ale i krazenie .

Opinia dodana przez: Ewa

Abc Zalewska

Ginekolog, Endokrynolog

szpital

Skierniewice

Pani doktor jest najbardziej niesympatyczną lekarz, o której słyszałam. Moja bratowa, która choruje od kilku lat na nadczynność tarczycy i "leczy się" u Pani Zalewskiej w ramach NFZ za każdym razem wychodzi z gabinetu po 2 minutach wizyty. Pani Zalewska nawet nie spojrzy na pacjentkę, jest wobec niej arogancka, mówi podniesionym głosem, nie udziela żadnych informacji i wskazówek. Wypisuje receptę i na tym kończy się wizyta. Bratowa boi się jej zwrócić uwagę, boi się, że narobi sobie problemów i nie będzie mogła korzystać z poradni endokrynologicznej w ramach NFZ. Po każdej wizycie wraca do domu i płacze, bo czuje się źle potraktowana przez Panią Zalewską. A mnie jest przykro, że kobieta, która ma 45 lat, wychowuje dwoje dzieci, pracuje zawodowo i od 25 lat sumiennie płaci składki na NFZ, nie dość, że jest chora, to jeszcze nie może liczyć na szacunek i wsparcie lekarza.

Opinia dodana przez: Aneta

Moniuszki 13 lok. 1
26-600 Radom

Leczę się u dr Wilk od wielu lat, uważam to naprawdę dobry, kompetentny lekarz. Jeżeli chodzi o wizytę w prywatnym gabiniecie konsultacja trwa koło 20 min pani doktor analizuje cały przebieg choroby aktualne wyniki badań , za każdym razem dokładnie bada pacjęta i wyjaśnia jaki jest stan zdrowia i jak będzie wyglądało dalsze leczenie, zleca odpowiednie badania. Zawsze jest bardzo miła. Jeżeli chodzi o wizyty refundowane z kasy chorych to rzeczywiście wizyta trwa krótko pani doktor mówi bardzo szybko niezrozumiale dla pacjęta, myśle że winika to z chęci przyjęcia jak największej liczby pacjętów w krótkim czasie, ale uważam że nie oznacza to iż leczenie jest mniej skutecze.

Opinia dodana przez: Aneta

Radom

Jak czytam komentarze poniżej to zastanawiam się czy ja przyleciałam z innej planety czy z Wami ludzie jest coś nie tak? jakim kryterium ludzie się kierują oceniając kogoś.... Przede wszystkim myślę, że należy dana osobę znać kilka lub tak jak w moim przypadku, kilkanaście lat. Leczę u dr Grabiec moje dzieci od 17 lat, po takim czasie mogę dużo powiedzieć na temat lekarza. Jak można po jednej czy trzech wizytach oceniać kogoś bo mu się jego humor nie podobał. Każdy jednak ma prawo mieć swoje zdanie jak również swoje humory. Ja z mojego wieloletniego korzystania z porad Pani doktor szczerze polecam tą lekarz. Nigdy bym nie zmieniła pediatry na kogoś innego. Pani doktor wyprowadziła moja córkę ze wszystkich chorób, w ciągu pół roku a nadmienię że dziecko chorowało przed pierwszą wizyta u Pani Grabiec non stop przez 3 lata. Od tamtej pory co jakiś czas bywam z dziećmi (18 i 15 lat) , nigdy nie usłyszałam diagnozy sprzecznej ze stanem faktycznym. Mało tego, przed każdym oczekiwaniem na wyniki badań diagnoza już była trafnie postawiona, wyniki tylko to potwierdzały. Co do jak to określacie Państwo humorów Pani doktor to jest kwestia poznania tej osoby. Faktycznie ma specyficzny styl bycia (mnie absolutnie nie przeszkadza). Po pierwszej wizycie jak nie stawiłam się w terminie na kontrolną wizytę, dostałam takie memorandum od Pani doktor na temat tego jaka jestem matką że wyszłam czerwona jak burak z ciśnieniem chyba ze 200 ale w domu na spokojnie przemyślałam i stwierdziłam że miała rację że mnie tak opieprzyła wtedy. Złość minęła, zastosowałam się do tego co Pani doktor nakazała i nigdy już wizyty kontrolnej nie pomniałem. Poza tym widziałam efekty leczenia, były zaskakujące i zupełnie inne leczenie niż innych lekarzy a nachodziłam się po rożnych. Jak się Panią doktor dłużej zna to proszę mi wierzyć że jest super babka i o wszystkim z nią można porozmawiać a to że się mało uśmiecha.....(może ma powody), przede wszystkim liczy się jej kompetencja, jej doświadczenie i skuteczność. Jest takie powiedzenie o lekarstwach : " maja być SKUTECZNE a nie SMACZNE...." to samo mogę powiedzieć o lekarzach. Na koniec dodam, że jeżdżę 17 lat do Pani doktor pokonując trasę przez cały Radom i NIGDY nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza!

Widok 20
26-600 Radom

Polecam Panią doktor, kiedy do niej trafiłam po leczeniu tradziku u dermatologa miałam twarz w okropnym stanie, to dzieki Pani doktor uregulowałam hormony i wyleczyłam trądzik, pomaga mi również pozbyc się blizn potradzikowych. To bardzo dobry lekarz.

Opinia dodana przez: Ola

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
26-600 Radom

Wybrałam się do tego lekarza, ponieważ zależało mi na szybkiej wizycie i na darmowej, ale ... straciłam tylko czas na czekanie. ODRADZAM!! miałam ze sobą wyniki badania krwi i w tym oczywiście TSH, doktor spojrzał na nie zapytał się mnie czemu w ogóle zrobiłam sobie badanie krwi ( a po co sie niby robi? chyba tak dla kontroli...?) następnie kazał odgarnąć włosy i podszedł dotknął szyję (trwało to z 1 sekunde) i powiedział "yhy" i usiadł pisał i pisał i dał mi receptę na jakieś tam tabletki .... no to chyba jakaś kpina, żeby nie zbadać dokładnie, tylko na podstawie badania krwi dawać recepte. a gdzie usg?? i kazał mi się zgłosić za ok. 6 miesięcy na wizytę kontrolna ( i w tedy też spojrzy na mnie i stwierdzi, że jest lepiej bądź gorzej). Moj lekarz rodzinny więcej mi powiedział o tym co mi jest i lepiej mnie przebadał, niż ten "endokrynolog". SZCZERZE ODRADZAM. nawet nie poszłam wykupić tej recepty, tylko musze isć jeszcze raz po skierowanie i udać się do normalnego lekarza, który bada ludzi, a nie tylko na nich patrzy. I tak po za tym cała wizyta trwała ok. 2 minuty. ŻENADA !!!

Opinia dodana przez: anonim anonim