Endokrynolog Nowy Sącz

Wieniawskiego 2a
33-300 Nowy Sącz

Może i od święta miły lekarz,nic poza tym...byłm zmuszona zmienić lekarza,który wyjaśni mi czy mam nadczynność czy niedoczynność,po paru latach leczenia u Pani doktor okazało się,że mam Hashimoto i gorsze wyniki,mówiąc ,że się gorzej czuję Pani powiedziała,że to nie przez tarczycę;))
Pozdrawiam.Nie polecam.

Pozdrawiam.Nie polecam.

Opinia dodana przez: nowy

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Zarozumiała, w moim przypadku niegrzeczna lekarka, która myśli że zjadła wszystkie rozumy.\Nie polecam ze względu na zachowanie jak z wiedzą nie wiem.

lekarz Ewa Moroz

ul. Władysława Barbackiego 32d

lekarz Ewa Kiryłów

ul. Jana Pawła II 16a

lekarz Lidia Papież

Internista, Endokrynolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Lwowska 20

Endokrynolodzy w mieście Nowy Sącz