Endokrynolog Nowy Sącz

Endokrynolog, Lekarz medycyny nuklearnej

Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny dr med. Agata Jabrocka-Hybel
Długosza 9
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miła i kompetentna i skrupululatna pani doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi.Cierpliwie wszystko tłumaczy.Nie przepisuje leków jeśli nie ma takiej konieczności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pani doktor Agaty.
Opinia dodana przez: MALGORZATA

lekarz Lidia Papież

Internista, Endokrynolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Lwowska 20
33-300 Nowy Sącz

To jakieś nieporozumienie a nie lekarz!!!! Byłem na wizycie w przychodni W Klenczanach. Krótki termin.... Wiadomo do dobrego specjalisty są długie terminy.... Wpadła do gabinetu rozpajerzona spóźniona. Przedemną był pacjent wszedłem po nim pierwszy raz i chciałai przepisać mi dokładnie ten sam lek co poprzedniemu pacjentowi!!! Kiedy ani słowa pierwszy raz będąc jeszcze nie powiedziałem!!! Chaos w głowie a na biurku jeszcze większy. Chciała pisać do mojej nowo założonej kartoteki ...
Opinia dodana przez: M

lekarz Grażyna Jonakowska

Internista, Endokrynolog

Wieniawskiego 2a
33-300 Nowy Sącz

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat, nigdy nie wytłumaczyła dokładnie o co chodzi w mojej chorobie ( a choruję na Hashimoto) dopiero zmiana lekarza zobrazowała mi moją chorobę. Pani Doktor nie rozmawia z pacjentem nie pokazuje wyników badań nie omawia. Wypisuje tylko leki (po których tłumacząc że źle się czuje - tak ma być i to nie przez tarczycę).

dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra

Centrum Medyczne „Batorego” Sp. z o.o.
Aleje Stefana Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Syn Michał jest pod opieką Pani Doktor już parę lat. Jest zaangażowana i profesjonalna. Pani doktor poświęca dużo czasu na badanie, analizę wyników, tłumaczy. Rozmawia z dzieckiem i rodzicami. Jest konkretna, ma duże doświadczenie zawodowe. Jest cierpliwa i bardzo zainteresowana przebiegiem choroby.
Szczerze polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: eWELINA

lekarz Ewa Kiryłów