Lekarze Endokrynolog Nowy Sącz

Endokrynolog, Lekarz medycyny nuklearnej

Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny dr med. Agata Jabrocka-Hybel
Długosza 9
33-300 Nowy Sącz

Najlepsza p. doktor Endokrynolog, polecam w 100%, pomogła mi bardzo w leczeniu, badaniach i ogólnie. Miła, sympatyczna , zawsze doradziła...jeździłem też do Krakowa na wizyty... ( wykryto u mnie m.in osteoporozę o której nawet nie wiedziałem) przepisane mam leki, wyniki są bardzo dobre...dziękuję jeszcze raz za wszystko.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra

Centrum Medyczne „Batorego” Sp. z o.o.
Aleje Stefana Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Polecam Panią doktor Annę Kalicką-Kasperczyk całym sercem. Kompleksowo zajmuje się dzieckiem robiąc długi i szczegółowy wywiad. Bierze niepokoje, zaobserwowane u dziecka zachowania/reakcje organizmu i wszystko sprawdza. Lekarka pierwszego kontaktu mnie wyśmiewała i twierdziła, że nie mam medycznego potwierdzenia, więc dziecko nie może być chore. A Pani doktor od razu połączyła fakty, zachowania i nawet wstępne wyniki badań z którymi przyszłam, by już celowo prowadzić dalszą diagnostykę. Empatia, duża intuicja w ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Grażyna Jonakowska

Internista, Endokrynolog

Wieniawskiego 2a
33-300 Nowy Sącz

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat, nigdy nie wytłumaczyła dokładnie o co chodzi w mojej chorobie ( a choruję na Hashimoto) dopiero zmiana lekarza zobrazowała mi moją chorobę. Pani Doktor nie rozmawia z pacjentem nie pokazuje wyników badań nie omawia. Wypisuje tylko leki (po których tłumacząc że źle się czuje - tak ma być i to nie przez tarczycę).

lekarz Lidia Papież

Internista, Endokrynolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Lwowska 20
33-300 Nowy Sącz

Szczerze polecam! Od lat leczę się u Doktor Papież i zawsze byłam zadowolona z wizyty. Wszystkie leki idealnie dobrane oraz kontakt z pacjentem super. Dziwie się tym kilku komentarzom, którzy ludzie piszą bo z tego co wiem ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i dużo kobiet się u niej leczy. A zawsze się znajdzie jakaś dobra duszyczka co wypisze różne rzeczy w internecie i uważa, że wie lepiej od specjalisty.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Ewa Moroz