Filtruj terminy

Endokrynolog Piaseczno

Przychodnia Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Doktor bardzo mi pomogła, będę wdzięczna jej do końca życia za to co dzięki niej posiadam-upragnione DZIECKO. Najslawniejsi ginekolodzy rozkładali ręce i kazali czekac. Doktor tylko raz zlecila przeciwciała które były dodatnie. Zlecila Clexan i w drugim miesiącu bylam w ciąży i ciazę donosiłam. Serdecznie polecam wszystkim.

05-500 Piaseczno

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję ! Świetny endokrynolog, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wytłumaczy chodzby miało to robić wiele razy, zleca bardzo dokładne badania i sama bada dokładnie.Polecam

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Jest to jedyny lekarz, który zachował się jak profesjonalista, jak człowiek i ma odpowiednie podejście do pacjenta. Nie ignoruje żadnych objawów choroby, tylko stara się zrozumieć co się dzieje z chorym i przeprowadzić odpowiednie badania potwierdzające swoje przypuszczenia.

W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko "jak prawdziwy diagnosta" odkrył konkretne przyczyny mojego stanu i zaczął je odpowiednio leczyć. Od tego momentu jestem inną osobą, schudłam 17 kilo i czuję się fantastycznie.
Polecam każdemu, kto ma problem, z którym inni lekarze nie potrafią sobie poradzić i znaleźć przyczyny ich złego stanu zdrowia.
Joanna W. z Otwocka

dr n. med. Cezary Poduszczak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Zgoda 5
05-500 Piaseczno

Do Doktora Poduszczaka trafiłam pół roku temu z trądzikiem, hiperinsulinemią i nadwagą. Objawy tego zaburzenia oraz wygląd mojej twarzy powodowały, że zamknęłam się na świat. Przestałam się spotykać ze znajomymi, chodzić na randki, siedziałam w domu i z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie jadłam kalorycznie, a tyłam z dnia na dzień coraz bardziej, tracąc całkowicie nadzieje...Leczenie dermatologiczne pogorszało tylko sprawę, bo rozgrażniało stan zapalny na twarzy. Doktor wykonał badania, w których od razu wyszło co mi jest. Zalecił terapię hormonalną, która po 3 miesiącach zaczęła działać. W między czasie dostałam leki na hiperinsulinemię oraz dokładne wskazówki dot. odżywania. Zrzuciłam 8 kilo również w 3 miesiące i odzyskałam chęć do życia. Cerę mam jak niemowlak, a samopoczucie lepsze niż kiedykolwiek, więc randka, za randką, randką pogania:)

Czytając komentarze niektórych Pań zastanawiam się na czym kobietom zależy? Czy na tym, żeby iść do lekarza i za przeproszeniem popitolić o tym jak są ładne i doskonałe czy na tym, żeby skutecznie zacząć działać w kierunku osiągniecia celu - jakim jest odzyskanie zdrowia.

Jeżeli komuś zależy na odzyskaniu nadzieji na lepsze jutro zapraszam na wizytę do Dr. Poduszczaka, który poprzez leczenie somatyczne docelowo leczy dusze...
KW:)

05-500 Piaseczno

Ostatnio w Trimed na Ludowej 5 w Piasecznie. Na wizyte w listopadzie 2011 czekalam 1h 40min - potrzebowalam zaswiadczenie urzedowe o chorobie. Zadzwonilam wczesniej proszac o mozliwosc wejscia miedzy pacjentami lub po nich. i zalatwienia tego.

Okazalo sie, ze po wydaniu na p.Grajewska ...

Ogladajac wynki spytala: "aldo co?" (aldosteron, podstawowy hormon kory nadnerczy).

Poczekalnia byla pelna kobiet trzymajacych w rekach opasle, wypelnione karty badan. Wszystkie mialy nerwowe tiki, kopaly noga w krzeslo siedzac, krzywily sie badz wahlowaly karta badan. Zywy, tragiczny obraz zle leczonych zaburzen hormonalnych.

Na pocieszenie powiem, ze "aldo co?" opowiadane kazdemu innemu endokrynologowi naprawde go rozbawia i polece prof Wasilewska-Dziubinska.

Opinia dodana przez: AJ
Endokrynolog Piaseczno lekarz Barbara Melaniuk

Witam,

Witam,
Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie, więc ciężko mi znaleźć porównanie lub stwierdzić czy była delikatna czy nie. Nie wiem o co chodzi z komentarzami odnośnie tego, że jest nie miła, bo tego problemu nie zauważyłam. Oczywiście nie uśmiechała się cały czas, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto by miał uśmiech 24/h kiedy pracuje każdego dnia po tyle godzin czy to prywatnie czy w szpitalach, a do tego jego praca polega na oglądaniu cały czas "tego i owego"? Kiedy powiedziałam, że się trochę wstydzę pocieszyła mnie, że nie ma czego i to nic strasznego. W kwestii nastawienia daję jej raczej plus a nie minus. Samo badanie plus cytologia nie powiem żeby należały do super przyjemnych, ale spodziewałam się czegoś gorszego. Pytała czy w którymś miejscu czuję ból i faktycznie kilka razy odczułam dyskomfort przy naciskach, ale przecież musiała to jakoś zbadać - na odległość się nie da ;-) Ogólnie odniosłam pozytywne wrażenie po swoim "pierwszym razie" i nie zniechęciła mnie w żaden sposób. Ze swojej strony polecam!

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Uczeszczalam do tej lekarki przez 13 lat i jest mi przykro widziec, co sie z nia stalo jesli chodzi o profesjonalizm i etyke. Na wizyte w listopadzie czekalam 1h 40min - potrzebowalam tylko zaswiadczenie urzedowe o chorobie. Zadzwonilam wczesniej proszac o mozliwosc wejscia miedzy pacjentami lub po nich. i zalatwienia tego. Okazalo sie, ze po wydaniu na p.Grajewska kilku ( kilkunastu ? ) tysiecy zl, wypisanie przez nie zaswiadczenia nadal kosztuje mnie 120zl ( 30zl/minuta ). Niestety, p.Grajewska chcac miec powod do sciagniecia tej oplaty zmusila mnie do konsultacji. Ogladajac wynki spytala: "aldo co?" ( aldosteron, podstawowy hormon kory nadnerczy. Gdy spytalam jakie sa hipotezy na istnienie mojej choroby ( Hashimoto ), powiedziala mi, ze "tak po prostu jest". Gdy podalam opinie prof Wasilewskiej-Dziubinskiej ( nie cytujac nazwiska ), powiedziala " kompletna bzdura". Gdy podalam, ze przeciwciala fT3 i ft4 wrocily do normy, powiedziala, ze "i tak sa nie w normie" i "z tego sie nie wyrasta". Po 5min stwierdzila, ze "jesli chce porozmawiac, moge przyjsc na kolejna wizyte."

Opinia dodana przez: A_J agnes-janich

lekarz Małgorzata Pietrzak