Plewiska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię

Opinia dodana przez: Gosia

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Kochana, ciepla, cierpliwa i kompetentna Pani Doktor! Moja coreczka Pania Domtor uwielbia choc roznie reaguje na lekarzy:)

Opinia dodana przez: Patrycja
Dermatolog estetyczny Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Opinia dodana przez: Karina

Laboratorium Analiz Medycznych ALAB Plewiska
Grunwaldzka 508
62-064 Plewiska

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami.
Uważam że Dr Dominik Stolarczyk jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem. Urzeka mnie w nim podejście i troska o zdrowie pacjenta oraz rozmowa/wywiad, dzięki któremu zawsze stawia trafną diagnozę.
Dzięki ...

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami.
Dzięki takim placówkom jak Twoja Przychodnia, widać że prywatyzacja szpitali jest konieczna.
A ci co piszą takie negatywne opinie to typowi Polacy - ciągle tylko narzekać.. Ehh..

Opinia dodana przez: Marcin

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Byłam u niej już pare razy i jest bardzo miła nie mam zadnych zastrzeżeń. Leczenie bardzo dokladnie i dokładnie omówione zostały moje dolegliwości
Gorąco polecam

Gorąco polecam

klinika jawornicka
plewiska szkolna 155 / 2
62-064 Poznań

bardzo kompetentny,swietny fachowiec,krotki,profesjonalny,szybki i niedrogi.Personel na kierowanym przez Niego Oddziale bez zarzutu,jak w zegarku szwajc.,a do tego pielegniarki mlode i ladne.Gabinet profesora mily,przestronny,b.dobrze wyposazony/bez proszenia:cytologia,badanie piersi,usg,recepty bez oplat!.Polecam

SZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Polecam panią doktor, zawsze poświęca wystarczająco dużo czasu,super podejście do dziecka,coreczka bardzo lubi panią doktor.za każdym razem trafne diagnozy i leczenie.

Opinia dodana przez: Barbara

Laboratorium Analiz Medycznych ALAB Plewiska