Filtruj terminy

Internista, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna

dr n. med. Beata Sztangierska

Pediatra, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.

Opinia dodana przez: Natalia

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Pacjent z Gdyni

83-000 Pruszcz Gdański

Pan doktor jest niezwykle nieprzyjemnym człowiekiem. Nie tłumaczy choroby, nie spojrzy na wyniki, nie odpowiada na pytania i w rozmowie jest bardzo niemiły. Przed ciążą leczyłam się prywatnie, w pierwszym trymestrze ginekolog i lekarz rodzinna uznali, że może mam moczówkę i wysłali mnie do endokrynologa. Nie poszłam do swojego lekarza do którego chodziłam prywatnie, bo dałam się przekonać, że jeśli faktycznie jestem chora to wydam dużo kasy robiąc badania i lecząc się prywatnie. I tylko dlatego poszłam do doktora Krynickiego bo to jedyny endokrynolog do którego szło się dostać najszybciej ze skierowaniem pilne. Ten uznał, że nie będzie mnie leczył bo jestem w ciąży i dał mi lek który mogłam sobie wziąć na swoją odpowiedzialność, żeby sprawdzić czy to faktycznie moczówka. Zobaczył również że mam niedoczynność tarczycy i zastosował wyższą niż dotąd dawkę. Zważywszy na ciążę, było to trafione posunięcie. Po około dwóch miesiącach po ponownych wynikach, które zleciła mi rodzinna i wynikach robionych specjalnie w przychodni dla dr. Krynickiego uznał, że dawka powinna być jeszcze większa. Całą wizytę był niemiły, nie chciał obejrzeć wyników które robiłam systematycznie zlecone przed rodzinną, wyzwał ją od czegoś tam..powiedział, że musi dać mi wyższą dawkę bo tyję..(trudno nie mieć brzucha w ciąży) na zwróconą uwagę, a w zasadzie pytanie o to, że mam wyniki w normie powiedział, że mi przepisuje wyższą i mam sobie brać jak chce a jak nie to nie. Postanowiłam wrócić do lekarza u którego od lat się leczyłam prywatnie i od razu po dwóch moich zdaniach i spojrzeniu na wyniki uznał, że to żadna moczówka i wyjaśnił skąd się bierze ciągłe pragnienie. Dodatkowo oglądając wszystkie wyniki zrobione i zlecone przez innych uznał , że dawka powinna zostać taka jaką przyjmuje w okresie ciąży bo kolejne jej zwiększenie to będzie już ciut za dużo. Cieszę sie, że wróciłam do mojego dotychczasowego lekarza bo przynajmniej wysłucha, zapyta, wyjaśni i zawsze dobiera odpowiednią dawkę. Nigdy nie pisałam opinii o lekarzu mimo, że się trafiało na różnych, ale tym razem nie mogę sobie darować. Nawet w kolejkach nie poznałam nikogo kto by powiedział o nim cokolwiek pozytywnego, a to za duża dawka, a to głęboka nieuprzejmość..itp.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Małgorzata Krystosiak