Endokrynolog Pruszcz Gdański

Internista, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Wolny termin: 24 Lip o 18:00. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Beata Sztangierska

Pediatra, Endokrynolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.

Opinia dodana przez: Natalia

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Pacjent z Gdyni

83-000 Pruszcz Gdański

Opiszę jedną z najbardziej przykrych wizyt u lekarza, jaka mnie w życiu spotkała. Dr Krynicki przyjmuje też w Tczewie w przychodni przy ul. Niepodległości. Trafiłam do niego z powodu niedoczynności tarczycy. Zastosował leczenie, jak się okazało, źle dobrał dawkę hormonów. Zaszłam w ciążę i zrobiłam sama prywatnie badanie poziomu fT4, okazało się, że poziom tych hormonów drastycznie spadł, poniżej dolnej granicy normy. Byłam przerażona i bałam się utraty ciąży, dlatego podjęłam próbę dostania się do doktora Krynickiego wcześniej (kolejną wizytę miałam wyznaczoną za kilka miesięcy- bo takie są terminy w przychodni). Weszłam do gabinetu pomiędzy pacjentami, prosząc, błagając, by mnie przyjął i skorygował mi dawkę leku, bo jestem w ciąży. Usłyszałam, że cytuję: Nie będę pracował charytatywnie. Nie wolno mi przyjmować pacjentów w ten sposób. Proszę się zapisać przez rejestrację." Łzy same cisnęły mi się do oczu. Widząc to, powiedział mi, że mam iść do psychiatry. Kiedy chciałam wyjść, zatrzymał mnie i rzucił okiem na moje wyniki, ustalił dawkę leku. Trwało to minutę. Na koniec powiedział, poklepujac mnie po ramieniu: Życzę pani, by pani utrzymała tę ciążę, bo przy tym poziomie hormonów moze pani w każdej chwili poronić". Wyszłam stamtąd na gumowych nogach i z płaczem. Trzy tygodnie później dziecko nie żyło.
Inny lekarz od razu na początku kolejnej ciąży zwiększał mi dawkę leku, wiedząc, jak rośnie zapotrzebowanie na hormony. dzięki niemu urodziłam zdrowe dziecko. A w gabinecie czułam, że jestem pod dobrą opieką. Od doktora Krynickiego usłyszałam też wczesniej wiele słów swiadczących o pogardzie dla pacjenta i człowieka w ogóle - słowa krytyki, że tak późno wg niego wyszłam za mąż i chcę mieć dzieci, ze przeprowadziłąm się do innego miasta. Uważam, że doktor Krynicki to człowiek głęboko nieszczęśliwy, jego wiedza jest pod znakiem zapytania, natomiast chamstwo i bezczelność wynikają chyba włąśnie z problemów psychicznych. Ostrzegam przed kontaktem z nim!

lekarz Małgorzata Krystosiak

Ginekolog położnik, Endokrynolog