Endokrynolog Przemyśl

LAM Laboratorium Analiz Medycznych mgr Ewa Szwajkowkska - Chwalisz
Wodna 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miły lekarz, który zawsze ma czas dla pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt

Bogusław Dawnis

Endokrynolog, Internista

Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny Bogusław Dawnis Przemyśl ul. 3-go Maja 19
pl. Na Bramie 12 lok. 2
37-700 Przemyśl

bardzo dobry lekarz,polecam go innym.Lecze sie u niego juz rok czasu i z wizyty na wizyte jestem coraz bardziej zadowolony.

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

bardzo bardzo miła pani i świetne podejście do dzieci. Nigdy się nie spieszy i traktuje pacjentów bardzo indywidualnie. Fajna pani doktor.

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Wypalony zawodowo niekompetentny zbywajacy w 1000% pacjenta nie polecam nikomu szczeze szkoda czasu i zachodu :(:(:(:(:(

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl

jezeli chcecie zyc szukajcie innego lekarza najlepiej w innym miescie ta kobieta wyrzuca pacjentow w trakcie leczenia!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: marta

ulica Jana Nepomucena 13/10