Filtruj terminy

Endokrynolog Rabka-Zdrój

ul. Nowy Świat 17/2
34-700 Rabka-Zdrój

Prostak i cham. Nie dość, że nie pamięta rozmowy z wizyty kilka dni wcześniej (USG tak samo nie wydane pacjentowi), to jeszcze ma czelność wyrzucić z gabinetu. Nie odpowiada na pytania, nie chce nawet SPRÓBOWAĆ wysłuchać, ignoruje wyniki badań.
OMIJAĆ Z DALEKA, i tak nie będzie zainteresowany pomocą. Zbyt duże ego, za mały rozum.

Opinia dodana przez: Sylweriusz

lekarz Anna Sudyka

Lekarz farmakolog, Internista

Sanatorium Uzdrowiskowe "ABATON" Spółdzielnia Pracy w Krynicy-Zdroju
ulica Cicha 4/6
33-380 Krynica-Zdrój

Niestety nie polecam. Od początku Pani doktor bagatelizowała moje problemy i objawy. Podczas każdej wizyty mówiłam jej, że mimo leków czuje się coraz gorzej, a usłyszałam że przesadzam. Na pytanie o zrobienie dodatkowych badań powiedziała, że nie trzeba bo nic się takiego nie dzieje. W końcu zmieniłam lekarza. Co się okazało? Od początku była źle dobrana dawka, za słaba i zamiast zatrzymać rozwój choroby, choroba pogłębiła się u mnie bardzo. Do tego dzieki zrobieniu dodatkowych badań okazalo sie, że przez niedobory niektórych witamin mam jeszcze większe problemy ze zdrowiem niż miałam. Wobec tego nie polecam.

Opinia dodana przez: Klaudia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia w Jordanowie" Erb Leszek
Jana Pawła II 26/12

ul. Poniatowskiego 249A
34-700 Rabka-Zdrój

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)
43-300 Bielsko-Biała

Endokrynolodzy w mieście Rabka-Zdrój