Endokrynolog Siedlce

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Nie wierzę w żadna negatywną opinię, którą dodali pewnie zazdrośni koledzy lub niekompetentni lekarze, wyrzuceni z oddziału doktora Budlewskiego. Doktor jest wspaniałam, przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Mój trudny przypadek szczegółowo analizował, dobierał metody leczenia, zlecał konsultacje. Jestem bardzo zadowolona z pobytu (kilkukrotnie) na oddziale u doktora. Cały personel - lekarze, pilęgniarki, salowe przesympatyczne. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Marzena

Siedlce

Byłam u Pana doktora niedawno. Czekałam na wizytę ponad rok w ramach NFZ! Po za tym ,że spóźnił się godzinę czekałam w kolejce mimo godziny ustalonej 2,5 godz. Nikt nie powiedział mi co mam przygotować na badanie przecież byłam u niego pierwszy raz.

Lekarz wydawał się miły dopóki nie zaczął mówić umoralniająco (to nie należy do jego obowiązków). Pouczał i wydawał się zniesmaczony gdy nie miałam innych badań przy sobie (przecież on ma je zlecić!). Nie wiem czy pójdę do niego jeszcze raz.Zdecydowanie NIE!. Ogólnie wywarł złe wrażenie. Dopiero po 15 min. mówienia mi jak mam żyć zaczął badać to co miałam na skierowaniu. Najgorsze jest to ,że nie wypytywał o zdrowie tylko o życie prywatne. Mówił do mnie na Ty a nie byliśmy po ,,brudziu". Wydawał się czasami arogancki wręcz uprzedzony. Tak mnie zamurowało ,że nie chce już do niego więcej iść. Nie polecam lepiej iść prywatnie i nie czekać ponad rok a potem się słono zawieźć.

Opinia dodana przez: Karolina

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera w słowach to drobne dygresje rozjaśniły mi pobyt wszpitalu i rozbiły atmosferę powagi zwykle tak częsta w szpitalach. Jeśli ktoś czuje się przez takie rzeczy obrażony to najwyraźniej nie ma ani poczucia humoru, ani dystansu do siebie. Moja ocena to same piątki bo na piątkę się mną ten lekarz zaopiekował.

Opinia dodana przez: E

lekarz Teresa Waszczuk

Lekarz rodzinny, Internista

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
Katedralna 32
08-110 Siedlce

Doktor Waszczuk, za każdą wizytą ogląda się chociaż 20 zł, w przeciwnym razie nie chce wypisywać recept, stwierdzając że jestem zdrowy.
Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Opinia dodana przez: Wacław

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

lekarz Jacek Kabat