Filtruj terminy

lekarz Mariusz Żaczek

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera ...
Opinia dodana przez: E

dr n. med. Tadeusz Budlewski

Endokrynolog, Internista

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Nie wierzę w żadna negatywną opinię, którą dodali pewnie zazdrośni koledzy lub niekompetentni lekarze, wyrzuceni z oddziału doktora Budlewskiego. Doktor jest wspaniałam, przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Mój trudny przypadek szczegółowo analizował, dobierał metody leczenia, zlecał konsultacje. Jestem bardzo zadowolona z pobytu (kilkukrotnie) na oddziale u doktora. Cały personel - lekarze, pilęgniarki, salowe przesympatyczne. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Jacek Kabat

Endokrynolog

Siedlce

Byłam u Pana doktora niedawno. Czekałam na wizytę ponad rok w ramach NFZ! Po za tym ,że spóźnił się godzinę czekałam w kolejce mimo godziny ustalonej 2,5 godz. Nikt nie powiedział mi co mam przygotować na badanie przecież byłam u niego pierwszy raz.
Lekarz wydawał się miły dopóki nie zaczął mówić umoralniająco (to nie należy do jego obowiązków). Pouczał i wydawał się zniesmaczony gdy nie miałam innych badań przy ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Teresa Waszczuk

Internista, Lekarz rodzinny

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
Katedralna 32
08-110 Siedlce

Niekompetentna, niemiła lekarka. Słabo się zna na swojej dziedzinie. Pobieżnie bada i analizuje dokumentację medyczna (wyniki badań). Nie polecam. Żałuję, że ją kiedykolwiek spotkałam. Trzeba dwa razy pożądnie się zastanowić żeby pójść do takiego amatora niewychowanego
Opinia dodana przez: A. Wer

lekarz Teresa Wikieł-Rutkowska

Zespół Lekarzy Specjalistów MEDICA
Konstytucja 3 go Maja 3

lekarz Piotr Miśkiewicz

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

lekarz Jadwiga Ognik-Jagodzińska