Endokrynolog Siedlce

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Dobry lekarz, interesuje się zdrowiem pacjenta, kompetentny, kulturalny taki jaki powinien być prawdziwy lekarz. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Malwina

Siedlce

Wspaniały lekarz. Posiada szerokie kompetencje, na bieżąco je doskonali, widzi pacjenta całościowo a nie tylko przez pryzmat określonej choroby. Jest dociekliwy, nie bagatelizuje problemów chorego.W leczeniu wykorzystuje wiedzę wielopłaszczyznowo. Jest niezwykły.Zasługuje na wyróżnienie i miedzynarodową karierę - w dobrym tego słowa znaczeniu.

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera w słowach to drobne dygresje rozjaśniły mi pobyt wszpitalu i rozbiły atmosferę powagi zwykle tak częsta w szpitalach. Jeśli ktoś czuje się przez takie rzeczy obrażony to najwyraźniej nie ma ani poczucia humoru, ani dystansu do siebie. Moja ocena to same piątki bo na piątkę się mną ten lekarz zaopiekował.

Opinia dodana przez: E

lekarz Teresa Waszczuk

Endokrynolog, Internista

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
Katedralna 32
08-110 Siedlce

Doktor Waszczuk, za każdą wizytą ogląda się chociaż 20 zł, w przeciwnym razie nie chce wypisywać recept, stwierdzając że jestem zdrowy.
Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Opinia dodana przez: Wacław

08-110 Siedlce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

lekarz Jacek Kabat