Filtruj terminy

Endokrynolog Siedlce

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Nie wierzę w żadna negatywną opinię, którą dodali pewnie zazdrośni koledzy lub niekompetentni lekarze, wyrzuceni z oddziału doktora Budlewskiego. Doktor jest wspaniałam, przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Mój trudny przypadek szczegółowo analizował, dobierał metody leczenia, zlecał konsultacje. Jestem bardzo zadowolona z pobytu (kilkukrotnie) na oddziale u doktora. Cały personel - lekarze, pilęgniarki, salowe przesympatyczne. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzena

Siedlce

Byłam u Pana doktora niedawno. Czekałam na wizytę ponad rok w ramach NFZ! Po za tym ,że spóźnił się godzinę czekałam w kolejce mimo godziny ustalonej 2,5 godz. Nikt nie powiedział mi co mam przygotować na badanie przecież byłam u niego pierwszy raz.
Lekarz wydawał się miły dopóki nie zaczął mówić umoralniająco (to nie należy do jego obowiązków). Pouczał i wydawał się zniesmaczony gdy nie miałam innych badań przy ...
Opinia dodana przez: Karolina

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Teresa Waszczuk

Lekarz rodzinny, Internista

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
Katedralna 32
08-110 Siedlce

Doktor Waszczuk, za każdą wizytą ogląda się chociaż 20 zł, w przeciwnym razie nie chce wypisywać recept, stwierdzając że jestem zdrowy.
Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.
Opinia dodana przez: Wacław

08-110 Siedlce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

lekarz Jacek Kabat