Endokrynolog W Okolicach Szczytno

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

To prawdziwy lekarz 😊polecam każdemu. Podejście do pacjenta pełne zrozumienia i wrażliwości. Ogromna kompetencja i wiedzą.

Opinia dodana przez: anna

lekarz Tomasz Wańczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Jagiellońska 36 lok. 9
10-271 Dajtki, Olsztyn

Pan Wańczyk prowadził moje dwie ciąże, do pierwszej pomógł doprowadzić. Zaczynałam leczenie w poradni przy szpitalu i nie spodziewałam się zasypania lawiną skierowań, ale powiedział, co muszę zrobić i co po kolei będziemy sprawdzać. Dał skierowanie na usg i kazał się zapisać na następną wizytę i przyjechać z wynikami. Po drugiej wizycie, gdzie zobaczył wyniki męża (umiał je odczytać z całą pewnością) powiedział, że w takim razie musimy zrobić hsg. Dał skierowanie i wszystko co potrzeba i powiedział, że z wynikiem mam się pojawić. Niestety wolny termin miał za 3 miesiące, to sama poszukałam go prywatnie i z wynikami hsg poszłam już prywatnie. Wynik wyjasnił, wg niego konieczna była laparoskopia, bo wykazało zrosty. Zrobił usg, wyjaśnił wszystko. Mimo to mówił, żeby starać się o dziecko i pojawić się albo 2 tygodnie po miesiączce ... albo już w 6 tygodniu ciąży (wychodził ten sam termin). Zaszłam w ciążę. Od początku czułam się traktowana kompleksowo, wizyta trwała tyle ile trzeba było, wyjaśniał, tłumaczył, reagował na moje dolegliwości, pojawiły się kłopoty to od razu na oddział. W szpitalu czułam jego dyskretną opiekę (mimo, że kasy za to nie brał), po obchodach zawsze mogłam porozmawiać z nim. Naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę. Drugą ciążę też prowadził, tak samo reagował na każde obawy i dolegliwości. Z mojej strony super lekarz. Nie musi się uśmiechać, dla mnie ważny jest profesjonalizm w podejściu do pacjentki.

os. Mazurskie 31 lok. 4
11-700 Mrągowo

Jestem bardzo mile zaskoczona fachowością. Po raz pierwszy potraktowano mój problem poważnie i zalecono długofalowe leczenie, które przynosi efekty. Wcześniej każdy lekarz, do którego zgłaszałam się z stanami zapalnymi traktował mnie tak samo - leki na 5 dni i tyle. Niestety po 3-4 tygodniach znów nawrót i tak w kółko. W tej chwili zapomniałam czym są te nieprzyjemne kobiece dolegliwości i jestem szczerze przekonana do kwalifikacji. Pierwszy kontakt nastawił mnie troszkę sceptycznie ale gdy już zjawiłam sie na wizyci byłam bardzo zadowolona. Przez długi czas używałam tej samej antykoncepcji mimo,że do najtańszych nie należała spowodowała po 1,5 roku całkowity spadek libido pan Mikołaczyk zmienił ją i po 3 miesiącach moje hormony wracają do normalności za co jestem niesamowicie wdzięczna. Polecam!

Opinia dodana przez: Zosia

prywatny gabinet lekarski
Baczyńskiego 13
10-371 Kieźliny

150 zl za wizyte i za porade to moim zdaniem duzo. byłam u niej z dzieckiem, w sumie nic sie nie dowiedzialam , tylko zleciła badania . Pogadala , pomierzyła i tyle.

Kościuszki 21 lok. 1
10-900 Dajtki, Olsztyn

polecam jeśli chodzi o mnie najlepszy endokrynolog do jakiego trafiłam, właściwie zinterpretował wyniki, dobrała właściwą dawkę leku, po której w końcu dobrze się czuję

Dajtki, Olsztyn

Być może za pieniądze jaśnie pan doktor jest miły i empatyczny. Był taki przez pierwsze 2 wizyty (prywatne). Gdy przeszłam na wizyty z NFZ-u, skończyło się na tym, że przez siedem miesięcy byłam ładowana końskimi dawkami tyroksyny — tylko po to, żeby na koniec dowiedzieć się, że jednak moja tarczyca pracuje prawidłowo (co od początku było dość prawdopodobne, bo wyniki TSH, fT3 i fT4 były od początku w normie, tyle że te dwa ostatnie dość blisko dolnej granicy tejże normy). Lekarz odmówił dalszego szukania przyczyn moich problemów zdrowotnych — dla tego pana endokrynologia kończy się na tarczycy, nie wykonano mi żadnych badań poza TSH, fT3 i fT4. Siedem zmarnowanych miesięcy i kilka stów na prywatne wizyty i badania. Jeśli ten „lekarz” uważa, że pacjent na NFZ nie zasługuje na pomoc, to mógłby chociaż o tym informować. Trafiłam teraz do kolejnego lekarza i już po miesiącu wiadomo, że coś jest nie tak i nie jest to na pewno tarczyca. Mam ACTH prawie 300 (przy normie 5-50) — ale łatwiej było odmówić mi pomocy niż zrobić jakiekolwiek badania poza podstawowymi tarczycowymi… Zdecydowanie nie polecam — to nie jest lekarz, to jest biznesmen, który nie pomoże temu, kto mu solidnie nie zapłaci (a nie wiem, czy i tym płacącym tak naprawdę pomaga, jeśli cierpią na coś innego niż niedoczynność tarczycy).

LANCET Chirurgia Jednego Dnia
al. Aleja Wojska Polskiego 39
10-295 Olsztyn

Podczas drugiej wizyty w przychodni powiedziała mi,że mam sobie poszukać innego lekarza ponieważ NFZ nie płaci jej za nadlimity.

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

lekarz który wogóle nie słucha pacjenta, co podczas wizyty jest nie do przyjęcia bo jak możesz zostać wyleczony kiedy lekarz nawet nie wie z czym do niego przychodzisz bo wciąż ci przerywa, same badanie jest zrobione w ekspresowym tempie

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Aksamit-Białoszewska