Endokrynolog Tarnów

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Doktor Pękalski wykonywał u mnie USG brzucha. Wiele już razy przechodziłam takie badanie, ale po raz pierwszy tak DOKŁADNIE wykonywane. Dosłownie milimetr po milimetrze, co w związku z tym trwało dłużej niż rutyna jaką odstawiają inni śmigając szybko i śmiem twierdzić "po łebkach" gdyż w tak szybkim tempie trudno przyjrzeć się dokładnie narządom.
Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Opinia dodana przez: Magdalena

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Z powodu złego leczenie przez poprzednią lekarkę miała straszne problemy zdrowotne i zajściem w ciążę. Zaczęłam szukać innego lekarza

Tego Lekarza Poleciła mi znajoma moje mamy.
Właśnie dr. Kopeć powiedział mi na czym polega moja choroba i wyjaśnił jej przebieg dobrał dawkę leku i uregulowała mi tarczyca po 1,5 roku leczenia zaszła w ciążę i w trakcie niej również Pan doktor dobrze się spisał pod względem leczenia. ...

Tego Lekarza Poleciła mi znajoma moje mamy.
Jest bardzo rzetelnym i miłym lekarzem, wypytuje jak się czuję, bada dokładnie, odpowiada na moje pytania.
Widać, że ma powołanie i dużą wiedzę. Bardzo Poleca !!!!!!!!

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

karz nieporozumienie! specjalizacja z pediatrii nie oznacza specjalizacji z endokrynologii DZIECIĘCEJ, tymczasem pan doktor przyjmuje maluchy i co gorsza przypisuje im normy dla dorosłych w sile wieku, podczas gdy dzieci mają naturalnie wyższe TSH w związku z rozwojem przysadki... Pan doktor po pierwszej wizycie przepisał mojej 3-letniej córeczce euthyrox nie robiąc przy tym kompleksowych badań i wywiadu, nie zrobił USG tarczycy, nie spytał czy dziecko ma alergię lub cukrzycę co już jest przeciwskazaniem do brania euthyroxu (!), tym bardziej, ze raz podany stosuje się przez całe życie i leczenia nie można przerywać samowolnie. Od innego specjalisty dowiedziałam się, że w naszym przypadku wyniki są w normie jak dla dziecka 3- letniego i wystarczy wprowadzić dietę bogatą w jod...Szczerze nie polecam! gdybysmy wzięły euthyrox, skonczyłoby się zapewne tak jak w przypadku Meg, która dodała też swoją opinię

Opinia dodana przez: haniak997

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Polecam Panią doktor. Pani doktor jest może troche powściągliwa w zachowaniu, co ktoś może odbiera jako humory. Ja w niej widzę miłą i uprzejmą osobę bez narzucania się.Ja uważam ją za fachową lekarkę, bada bardzo dokładnie. Moim zdaniem najlepszy endokrynolog w Tarnowie.

Opinia dodana przez: Iwona

Józefa Panek

Endokrynolog dziecięcy

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

fajna i mila pani doktor. polecam, leczymy sie z synkiem u pani doktor juz pare lat. czasem miewa humory, ale jest do przezycia. grunt, ze leki dzialaja i synek jest zdrowy.

lek. med. Alina Beba

Internista, Endokrynolog

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Odradzam! Pani doktor po zaglądnieciu w gardło, bez dodatkowego światła, patyczki, czegokolwiek oraz przyłożeniu dwa razy słuchawki do pleców usiadła i zaczęła wypisywać coś na klawiaturze. Po długim czasie milczenia gdy zapytałam czy mogę wiedzieć co mi jest czy mam jakieś zapalenie czy coś Pani doktor z wielką łaską odpowiedziała że tak, gardło ma Pani chore (jakbym nie wiedziała),zapalenie. Swoją drogą Pani doktor w tym dniu również zdrowa nie była, kaszlała nie mając maseczki na sobie. Szczerze nie polecam!

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Endokrynolodzy w mieście Tarnów