Endokrynolog Włocławek

Endokrynolog, Internista

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Iwona Tomczewska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny dr n.med. Iwona Tomczewska
św. Antoniego 44
87-800 Włocławek

Super kobieta, podchodzi do pacjenta jak do Kogoś bardzo bliskiego. Konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Polecam z całego serca.

ulica Miedziana 2/4
87-800 Włocławek

Leczyłam się u doktora Świderskiego 12 lat szkoda ze nie ma juz go w naszej przychodni ale to dobry leekarz.

Ewa Kwiatkowska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet
Włocławek Św.Antoniego44,
Włocławek

Dziwią mnie negatywne opinie o pani doktor jet to moja trzecia ciąża pierwsza która prowadzi ona i złego słowa nie dam powiedzieć wręcz przeciwnie nigdy do tej pory nikt mi tadokładnie wszystkiego nie tłumaczył odnośnie ciąży a odnośnie kasy która pani doktor. bierze to jest jednym z tańszych prywatnych lekarzy.

Opinia dodana przez: Ela

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Pani doktor Dzikowska jest wspaniałym lekarzem;profesjonalna,ciepła z dużą dozą empatii w stosunku do pacjenta.Słucha bardzo dokładnie pacjenta podczas wywiadu i dokładnie tłumaczy na czym polega choroba /w moim przypadku choroba Japońca Hoszimoto/Polecam wszystkim majacym problem z tarczycą świetną z wieloletnim doswiadczeniem/sądząc po wieku/super lekarkę!!!!!!! dziękuję pani DOKTOR!!

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

super lekarz,bardzo kompetentny,zna sie,pogodny,życzliwy.Jest lekarzem godnym zaufania

lekarz Roman Junik

Diabetolog, Endokrynolog