Filtruj terminy

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie ...

lekarz Grażyna Nizioł

Ginekolog położnik, Endokrynolog

NSZOZ Ortopedia Zamojska- Przychodnia
Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Kompetencja i spokój Pani Doktor spowodowały że moja pierwsza wizyta była bez stresu. Wszystko o co pytałam zrozumiale wytłumaczyła. Polecam. Ola.

Zamość

Gorąco polecam . Mam porównanie z innymi i jestem pełna podziwu. Człowiek po rozmowie z P. Doktor wie ,że : da radę , może i nie jest tak źle. Nie chcę opisywać swoich problemów , radzę sprawdzić samemu. Bardzo dziękuję P.Dr.
Opinia dodana przez: elżbieta

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Wspaniały człowiek ,kompetenty lekarz !!Pan Doktor tłumaczy wszystko krok po kroku co do chooroby!!Polecam wizyty u Pana Doktora
Opinia dodana przez: Dominika

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Super pediatra - moja córka pod opieką Pani Doktor od 8 lat prawie nie choruje.Polecam nie tylko jako pediatrę, ale także jako lekarza rodzinnego i medycyny ogólnej

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41