lekarz Eugeniusz Brzemia

Internista, Lekarz rodzinny

Nie zbada, przepisze co zechcesz. Uwierzy, nie podejmując żadnego kroku. Fakt, faktem, jest dość miły, atmosfera przyjemna, ale... czy polecam? Chyba nie. Wolę żonę doktora, bardziej koncentruje się na stanie zdrowia pacjenta niż na jego życiu prywatnym.

Nie zbada, przepisze co zechcesz.
Uwierzy, nie podejmując żadnego kroku.

Tow. Brzemia to stary komunistyczny sprzedawczyk. Byl dyrektorem ZOZ u w Wodzislawiu Slaskim, gdzie pracowalem jako lekarz na oddziale polozniczo- ginekologicznym. Raz ukaral mnie za nieobecnosc na pochodzie pirwszomajowym .Nastepnym razem zabronil nam jechac na szkolenie sonografii do Katowic. Po prostu swinia. Teraz udaje dobrego lekarza i kolege.Obrzydliwe !

Tow. Brzemia to stary komunistyczny sprzedawczyk.
jechac na szkolenie sonografii do Katowic.
Po prostu swinia.
Teraz udaje dobrego lekarza i kolege.Obrzydliwe !

Internistą to on już od dawna nie jest.Jest lekarzem rodzinnym ,rejonowym.Mimo wszystko duzo lepszy od zony.Szkoda ze zmienia leki przepisane przez specjalistow.

Bardzo dobry sumienny lekarz,polecam.Piszę to dlatego,gdyż poczułem się trochę oszukany,przez lekarza z ul.Jana Pawła II.Na szczęście lek.Brzemia sprostował chorobę i okazało się,że ominęły mnie kosztowne badania.