lekarz Ewa Bednarczyk-Witoszek

Laryngolog

przestrzegam wszystkich przed wizytą u tego "lekarza"!!! brak kompetencji, osoba nieuprzejma, nie miła, nie miała ochoty odpowiadać na moje pytania, jak napisała odpowiedzią na wszystko jest jej książka, pod koniec wizyty nie mając konkretnych odpowiedzi na zadawane pytania powiedziała że " proszę udać się do innego laryngologa" porażka a nie lekarz

Panią doktor Witoszk znam już 10 lat i jest prawdziwym lekarzem-aniołem. Niesamowita wiedza, wysokie kompetencje, a przede wszystkim nieustanne pamiętanie, że pacjent to człowiek. Pomocna o kadej porze dnia i nocy. Wspaniały lekarz z powołania, który pomaga w każdym problemie.Szkoda, że takich mało na tym świecie. Polecam z czystym sumieniem!

niepolecam-roztrzepana mowiaca tylko o odzywianiu niepatrzaca na potrzebe drogiej strony olewanie pacjenta na dalszym etapie LICZY SIE TYLKO JEJ DIETA

LICZY SIE TYLKO JEJ DIETA

Mój kontakt z dr. Witoszek był przypadkowy a spowodowany wizytą u lekarza kardiologa, który kategorycznie stwierdził, że w obliczu powstałego schorzenia (nadciśnienie) przypisany zestaw leków będę przyjmował, pomimo stosunkowo młodego wieku, do końca życia. Niestety przypisane leki powodowały tak wiele uciążliwych skutków ubocznych, że już w 2 tygodniu ich zażywania samodzielne wyjście na ulicę okazało się problemem za sprawa zaburzeń równowagi. Dr. Witoszek podeszła do problemu od strony przyczyn, a nie skutków jak to zazwyczaj czynią lekarze. Zaordynowała dietę, która eliminowała z pożywienia m.in. alergenty i której podporządkowałem się bez ...

Dr. Witoszek podeszła do problemu od strony przyczyn, a nie skutków jak to zazwyczaj czynią lekarze. Zaordynowała dietę, która eliminowała z pożywienia m.in. alergenty i której podporządkowałem się bez zastrzeżeń i oporów. Nie było to szczególnie trudne natomiast jednoznacznie zbawienne, bo już w ok. 3 tygodniu stosowania diety odstawiłem chemię i nie stosuje jej do dnia dzisiejszego, w odróżnieniu od diety do której przywykłem, a od pierwszego kontaktu z dr. Witoszek minęły 2 lata.

Stan zdrowia wrócił do normy na przestrzeni kilku miesięcy bez udziału przypisanych lekarstw, ale pogłębił się brak zaufania do lekarzy leczących zza biurka chemią. Szczerze polecam dr. Witoszek niezdecydowanym.

Pani Ewa wyleczyła mnie z nawracających angin (które trwały łącznie pół roku) w trzy dni dietą. Ma ogronmą wiedzę. Ten kto jej zaufa i faktycznie zastosuje się do jej porad wyleczy się bez leków, antybiotyków. Szczerze polecam.

polecam wszystkim z problemami zdrowotnymi-zdecydowanie

polecam wszystkim z problemami zdrowotnymi-zdecydowanie

dr.Ewa to lekarka, która w moim przypadku trafną diagnozę postawiła po paru minutach badania. Wie co robi i przede wszystkim lubi to co robi! Jak trzeba to poświęci pacjentowi nawet 2 godziny. Mimo,że są to wizyty prywatne, to nie opierają się na kasie-wprawdzie pierwsza wizyta płatna, ale następna(w przypadku moim i kilku znajomych) bezpłatna!

Komentarz z IP 155.158.237.150 jest po prostu żenujący. Został dodany z domeny Uniwersytetu Śląskiego - ciekawe cóż za "mądra głowa" go napisała :))) Dla mnie lek.Witoszek jest w pełni profesjonalnym medykiem, który zna swój fach. Drugiego stopnia specjalizacji nie otrzymuje się za szamaństwo. Fakt fascynacji dietą optymalną nie oznacza, że konwencjonalne metody leczenia są Jej obce. Widać, że dla niektórych lekarz powinien przepisać stos antybiotyków i walnąć 14 dni L4 a sama wizyta ma trwać góra 3 minuty :))) Lekarz Witoszek jest przeciwnieństwem lekarzy z przypadku. Poświęca pacjentowi dużo czasu i leczy skutecznie - gdy potrzebny jest antybiotyk to także go zastosuje. Polecam z przyjemnością :)

Szamaństwo, kompletne szamaństwo - laryngolog wyznaczony do oceny stanu zdrowia pracownika, opowiada, że nie nalezy wierzyć w wirusy (sic!), a na przeziebienie pomaga dieta, wykluczająca produkty mleczne posiadające alergeny powodujące "rozszelnienie" śluzówki. Badania lekarka nie przeprowadziła, natomiast wiele opowiadała o swej stronie internetowej i szkodliwości mleka.

Jest to jeden z niewielu lekarzy tzw. (w/g mojej oceny) PRZYJAZNY CZŁOWIEKOWI Otóż Pani dr Ewa zajmuje się człowiekiem jako całym organizmem, a nie tylko dokuczliwymi objawami. Jako jedyny lekarz daje GWARANCJĘ poprawy zdrowia pod warunkiem stosowania Jej metod leczenia. A są to metody i leki bardzo przyjemne i nie trudne w codziennym stosowaniu. Niech Bóg wynagradza zaangażowanie i wiedzę, którą ciągle Pani doskonali. POLECAM z czystym sercem wszystkim, którzy zawiedli się efektami dotychczasowego "leczenia" w tzw. publicznych ośr. nomen omen zdrowia. Nie ma nic cenniejszego dla nas jak dobre ...

Nie ma nic cenniejszego dla nas jak dobre zdrowie, a o to musimy już zadbać sami. Pani doktor nam chętnie w tym pomoże.