lekarz Ewa Bieńkowska-Coner

2,6
2,5
2,6
2,2

Wyjątkowo słaby specjalista, nie zainteresowany pacjentem. Na wizycie nie dowiedziałem się praktycznie niczego, ani co mi jest, co to może być. Tak naprawdę Pani doktor przepisała mi jakąś zwykłą maść na "wszystko" i nic więcej, żadnej dodatkowej diagnostyki. Na pytanie o jakieś dodatkowe badania, kazała mi skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu xD

Nie polecam. Nie zainteresowana pacjentem. Leczę się u Niej ponad rok i bez dużej poprawy. W końcu poszłam prywatnie gdzie indziej.

Faktycznie Pani dr nie zainteresowana pacjentem. trafilam do niej przez przypadek i nie uslyszlaabym ani jednego slowa gdybym nie zaczęła wypytywac co mi przepisla i po co skoro spojrzala na moja buzie i nie powiedzila słowa o schorzeniu,tylko odrazu nabazgrała recepte i dała do reki.Lek i tak okazal sie nieskuteczny.

Pani dr. Bieńkowska - Coner jest osobą nieuprzejmą, mało empatyczną, tak naprawdę nie interesuje jej dobro pacjenta, Po obejrzeniu schorzenia nawet nie raczyła skomentować tylko sama musiałam się wszystkiego dopytać.

tragedia. brak slow. widac ze nic nie wie!

tragedia. brak slow. widac ze nic nie wie!

Tak naprawdę pozytywnie ocenić nie samego lekarza, ale specjalnistę dermatologa jest bardzo trudno. To jest kosmetyka skóry. Ja od 15 lat mam problemy ze skórą, skaza białkowa w dzieciństwie, od roku azs na twarzy i dłoniach, ciągle jakaś alergia, wysypka, a testy nie wykrywają na nic alergii. Skóra jest bardzo trudnym problemem. Jednak uważam, że ten lekarz jest naprawdę rzeczowy. Nie można powiedzieć, że jest ktoś beznadziejny, bo nie pomógł. Bez przesady, owszem dostałam kremy, zastosowałam próbkę i twarz opsypał rumień, ale to nie jest wina lekarza, że nie umie leczyć tylko leku. Niektóre leki mogą uczulać jednostki, ale bez próby zastosowania i zaufania lekarzowi nie da się wyleczyć. Stosuje jeden lek, który poleciła mi doktor i jak narazie są efekty. Dermatologia wymaga cierpliwości! i pracy od strony pacjenta.

Ten dermatolog w niczym mi nie pomógł.Jest beznadziejnym dermatologiem. Nikomu go nie polecam.

Mnie osobiście Pani doktor pomogła w chorobie..dlatego tez polecam tego lekarze:)

chodzę już grubo ponad 2 lata a efektów nie widać.

chodzę już grubo ponad 2 lata a efektów nie widać.

Pani doktor pomogła pozbyć mi sie tego paskudztwa na skórze..mila i zyczliwa. Polecam.