Dermatolog Częstochowa

kutno wska 4

Częstochowa

Super dermatolog najlepszy w całej Częstochowie ,borykałam się z dosyć nie typową chorobą i tylko pani Rychter poświęcając swój czas i doświadczenie ,dobrała takie leki które w końcu pomogły .polecam

Opinia dodana przez: Pacjent

Rakowska
Częstochowa

Najlepszy dermatolog w mieście. Bez dodatkowych badań potrafi postawić prawidłową diagnozę.....leczy bardzo szybko i skutecznie. POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Joanna

Kaszubska 24
42-200 Częstochowa

Jestem bardzo zadowolona w końcu trafiłam na kogoś kto pomógł mi z moim trądzikiem różowatym. Przez wiele lat była leczona przez różnych specjalistów o wątpliwych kompetencjach w końcu Pani doktor zaleciła leczenie, które przyniosł rezultat. Konsultacja trwała długo, Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i uwagi, nie to co inni lekarze, dokładnie wytłumaczyła mi co mi dolega itp. Jeśli mam być szczera to bardzo polecam najlepszy lekarz do tej pory

Worcella 48 lok. 2
42-200 Częstochowa

Super lekarz !!! Gorąco polecam. Po kilku latach walki z okropnie wygladającym czymś na nogach , prawie zwycięstwo . Jestem w trakcie leczenia(10 dni) i tak wyglądających nóg nie miałam od ładnych paru lat. Wcześniejsze leczenie sterydami i różnymi robionymi specyfikami nie dały efektu. Jestem szczęśliwa, że znalazłam takiego lekarza.

ulica Orkana 82c
42-200 Częstochowa

Byłam u pani Doktor już kilka razy, nie tylko na zwykłej wizycie dermatologicznej ale również medycyny estetycznej. Nie było jeszcze wizyty, z której byłabym niezadowolona. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, świetne podejście do pacjenta. wizyta jest zdecydowanie przyjemnością, a nie karą .

Opinia dodana przez: Ala

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia, minus za długie czekanie w kolejce mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę.

Opinia dodana przez: MAGDA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

Po 13 latach walki z trądzikiem - twarz,plecy,dekolt,ramiona- w dwa tygodnie wszystko prawie zniknęło. Pani doktor przepisała mi serię leków na dwa tygodnie, teraz jestem po drugiej wizycie dostałam leki na miesiąc. Leków jest dość dużo jednak te które są na receptę kupiłam w aptece a resztę na allegro i dzięki temu zaoszczędziłam ponad 100 zł. Wizyta pierwsza kosztuje 100 zł, następne 70 zł. w sumie wydawałam więcej na produkty które nie pomagały i na korektory. Polecam, myślę że ta Pani jest takim fantastycznym sumiennym lekarzem który wie co robi.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Wrzosowiak"
ulica Orkana 61/67A
42-200 Częstochowa

Swietny specjalista. Przeprowadza rzeczowy wywiad i trafnie dobiera leczenie. Jest przy tym ujmującym czlowiekiem, ktory eliminuje zaklopotanie u pacjeta, o ktore w jej specjalizacji nietrudno. Polecam bo zawsze znajdzie receptę na twoją chorobę. D

Opinia dodana przez: Mieczyk z Zabrza

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Doktor Sitek ma bardzo dobrą opinię u pacjentów,jedni drugim ją polecają.Pewnie nie każdą chorobę można wyleczyć,ja się nie zawiodłem,przy czym ona pisze nazwę choroby na kartce i jak działa leczenie,co będzie dalej i to się sprawdza.Minusem jest że trzeba się wyczekać na wizytę min.3-4tygonie i potem w kolejce ale to już wolę poczekać i żeby było jak należy.

Dekabrystów 33 paw. 42
42-200 Częstochowa

byłam dzisiaj na wizycie u Pani doktor Przepisała kuracje i jestem umowiona na leczenie blizn potrądzikowych laserem co2. Ma ktoś może jakies opinie na temat tego zabiegu?