Małgorzata Jędrzejczyk-Komar

Dermatolog

Pani doktor jest bardzo uprzejma,jak mam problem który potrzebuje pilnej kontroli mimo wielu pacjentów przyjmie mnie aby tylko mi pomóc,nawet jeżeli przez to zostanie nieco dłużej w pracy. Uważnie słucha i dobrze tłumaczy problem z którym się przyjdzie. Zawsze jest uśmiechnięta co sprawia że pacjent lepiej czuje się w gabinecie,a wiadomo że atmosfera pełni ważną rolę. Dermatolog zdecydowanie godny polecenia.

Swietny specjalista. Przeprowadza rzeczowy wywiad i trafnie dobiera leczenie. Jest przy tym ujmującym czlowiekiem, ktory eliminuje zaklopotanie u pacjeta, o ktore w jej specjalizacji nietrudno. Polecam bo zawsze znajdzie receptę na twoją chorobę. D

Byłem u Pani Doktor kolejny raz. Co mogę napisać - kompetentna, merytoryczna, miła. Poświęca pacjentowi czas i potrafi słuchać. Nie bada zza biurka tylko przykłada się do problemu. Co do informacji gdzie przyjmuje to z tego co wiem ma gabinet prywatny w Olsztynie koło Częstochowy. Przyjmuje tam w poniedziałki i piątki w godzinach 15-18. http://www.malgorzatakomar.pl/

Zdiagnozowała łuszczycę. Opowiedziała co, jak i dlaczego, zadaje pytania, wychodzi zza biurka. Bardzo miła, rzeczowa.

Dzięki tym opiniom jakie przeczytałam na tym portalu postanowiłam ( z musu ) znów zmienić dermatologa w poszukiwaniu kogoś kto mimo wizyty publicznej podejdzie profesjonalnie do mojego problemu. Wypadło właśnie na Panią Małgorzatę która na prawdę mnie nie zawiodła ! bardzo miła, kompetentna, i profesjonalna lekarka. Dokładnie mnie obejrzała i wytłumaczyła co się dzieje. Na prawdę POLECAM ! wrzucam również informacje w jakich dniach Pani doktor przyjmuje bo na na internecie tego nie znalazłam a może się przyda - pon- 8.30- 13 wt,pt - śr, czw - 14 - 17

pon- 8.30- 13
wt,pt -
śr, czw - 14 - 17

Pani doktor strasznie nie uprzejma. Na ślady po brodawce przepisała silny kwas, po którym dziecko płakało przez 3 godziny z bólu, skończyło sie antybiotykiem oraz zakażeniem ( czerwona pręga) Wizyta u innego lekarza gdzie inna pani doktor stwierdziła ze nie można tak silnych leków stosować u 5 letniego dziecka. Kompletnie brak odpowiedzialności.

U pani Doktor byłam wiele razy , sama i z dziećmi . Zdiagnozowała trafnie każdą chorobę i przepisała skuteczne leki. Moja cała rodzina do niej chodzi gdy zajdzie taka potrzeba a i koleżanki z pracy też chodzą i bardzo sobie chwalą.

Byłam u Pani doktor jakiś czas temu, zdiagnozowała u mnie pewna przewlekłą chorobę skóry, na którą po wizycie leczylam sie ponad miesiąc. Okazało się jednak, że to zupełnie co innego. To była wszawica....... zdaje się że nie muszę nic więcej dodawać

Dziś skorzystałem z wizyty Pani Doktor. Mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie objaśnia przypadek i metodę leczenia. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, tak więc ja jestem w 100% zadowolony z przebiegu wizyty...Polecam

Pani doktor jest bardzo miła,kompetentna, przejmuje się każdym pacjentem i poświęca im dużo czasu. Za każdym razem gdy do niej idę muszę czekać w długiej kolejce, co świadczy o tym że dużo ludzi chce się u niej leczyć bo jest bardzo dobrym lekarzem. Byłam u niej kilka razy i zawsze jestem zadowolona.