dr n. med. Sabina Kubacka

Dermatolog

Nie mogę ocenić zdolności i efektów leczenia u Pani doktor, ale rejestracja na wizyty do Niej jest kompletnym nieporozumieniem. Rejestracji można dokonać jedynie 2 godziny w ciągu dnia, każdemu zapisanemu podawana jest godzina, która tak na prawdę jest fikcyjna, gdyż liczy się tylko kolejność przyjścia. Wydaje się, że Pani doktor to lekarz od wszystkiego, skoro jedną osobę trzyma u siebie w gabinecie ponad godzinę. Nie byłoby nic w tym złego, gdyby Pani dawała sobie większy zakład czasu, a nie umawiała pacjentów jedno po drugim. Konsekwencją takie działania jest to, że pacjent który przyszedł na umówioną godzinę punktualnie, ma przed sobą jak w moim przypadku jeszcze osiem osób !!! Spotkania z lekarzem można oczekiwać dobre kilka godzin po przyjściu. Cena wizyty również owiana jest tajemnicą, po zapytaniu o kwotę nie uzyskuje się żadnej nawet orientacyjnej kwoty. Strata czasu i nerwów.

Lekarz godny polecenia, minus za długie czekanie w kolejce mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę.

Polecam dr Kubacką, jest bardzo dobrym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Wyleczyła mnie z trądziku, z którym borykałam się wiele lat i żaden lekarz nie dawała sobie z tym rady. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam pomimo długiego czekania na wizytę :)

Polecam Panią Kubacką, jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Wyleczyła mnie z trądziku, z którym żaden lekarz przez kilka lat nie dał sobie rady. Jestem jej bardzo wdzięczna.

Jest świetnym dermatologiem. Jako jedna z trzech lekarzy u których byłam postawiła dobrą diagnozę i szybko wyleczyła. Polecam.

To jest najlepszy lekarz dermatolog z jakim miałam do tej pory kontakt. Ona mi naprawdę pomogła!!!

POLECAMY, zanim trafiliśmy do pani K. zaliczyliśmy kilku lekarzy wcześniej, mieliśmy więc porownanie pod każdym względem. Rozpoznanie natychmiastowe, leczenie skuteczne w 100%. Podejście do dziecka i do rodziców jak najbardziej normalne, wszystko zwięźle i na temat. Kompetentna, godna polecenia specjalistka.

pani doktor leczyła zarówno mnie jak i mojego syna i w obu przypadkach efekt leczenia był bardzo dobry, a wizyty były bardzo profesjonalne

Po leczeniu u Pani dr. musiałam wydać mnóstwo pieniędzy aby uratować swoją twarz - strasznie się zawiodłam. Zdecydowanie odradzam.

zdecydowanie Pani Kubacka skompikowała leczenie córki i już bardzo długo leczymy konsekwencje