lekarz Ewa Bławdzin-Skarbecka

3,6
3,9
3,1
3,4

Polecam Panią doktor w 100 procentach.Zawsze postawiła dobrą diagnoze i zawsze wyleczyła. Można do niej iść z maleńkim dzieckiem bez obaw że skieruje do szpitala jak większość lekarzy.

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Kobieta o wielkim sercu. Rozpoznała u mojej córeczki zapalenie oskrzeli które inni lekarze bagatelizowali. Gdyby nie Pani Ewa, moja córeczka pewnie musiałaby leżeć w szpitalu...

Moja ocena 6 elementów wizyty to:1. Zgadzam się z wcześniejszymi negatywnymi wpisami. Pani doktor bardzo, ale to bardzo nieprzyjemna i do tego nieżyczliwa.Po dwóch godzinach oczekiwania na wizytę , po wejściu do gabinetu lekarka poinformowała, że nie przyjmie mnie bo wychodzi na spotkanie do dyrektora. Nie spotkałam się do tej pory z taką arogancją.

Pojechałam do pani doktor z kilutygodniowym dzieckiem. Ucieszyłam się, że zostałam umówiona na godz 18 - jak się później okazło - jak wszyscy pozostali pacjenci. W małej poczekalni, bez okien a tym samym i możliwości wietrzenia siedziały dzieci z zapaleniem płuc, biegunką itd. Gabinet rodem z lat 70 ;-( zważywszy na cenę za wizytę - 90 zł - to moim zdaniem brak szacunku dla rodziców i małych pacjentów. A i najważniejsze. NOWORODEK dotał antybiotyk doustyny na zapalenie ucha. Po 3 dniach pojechałam z dzieckiem do innego lekarza, ponieważ nie widziałam ...

A i najważniejsze. NOWORODEK dotał antybiotyk doustyny na zapalenie ucha. Po 3 dniach pojechałam z dzieckiem do innego lekarza, ponieważ nie widziałam widocznej poprawy i powiedział, że ucho jest lekko zaczerwienione i zdziwił się, że dostaliśmy antybiotyk.

Na wizycie kontolnej po miesiącu od choroby, kolejny lekarz był zdziwiony podanym antybiotykiem oraz DAWKA - była prawie 3 krotnie wyższa niż powinno dostać moje dziecko.

Niestety niepotrzebnie faszerowałam moją dziecinkę antybiotykiem ;-(

Polecam panią Doktor! Zyczliwa o dobrym podejściu do dzieci. Bardzo kompetentna! Dokładnie ogląda dziecko i stawia trafną diagnozę. Dzięki Niej synek jest teraz zdrowy.

Lekarka kompetentna, budzi zaufanie, czasami trochę wydaje być się trochę oschła, ale to tylko pozory, szczerze mogę polecić tę panią

kompetentna ale niestety bardzo nieprzyjemna i nie miła dla dziecka

kompetentna ale niestety bardzo nieprzyjemna i nie miła dla dziecka

baaaardzo nieprzyjemny pediatra. Nie lubi dzieci, a to chyba podstawa przy tej specjalizacji. Warunki gabinetowe koszmarne!

Warunki gabinetowe koszmarne!